Domů / Podnikání / Vydělávejte víc s přispěním platebních terminálů

Vydělávejte víc s přispěním platebních terminálů

Nejde si nevšimnout, že jsou dnes téměř vše, kde chceme platit, k dispozici platební terminály. Dalo by se říci, že je má a používá každý moderní podnik. Nechybí v restauracích, hotelích, fitkách, všude jsou klienti zvyklí zaplatit rychle s pomocí bezkontaktní platební karty, chytrými hodinkami nebo mobilním telefonem. Je to pohodlné, moderní a žádané. Díky platebním terminálům u vás může platit víc zákazníků.

Zvýšení obratu o cca 24 – 27 %

Kvalitní platební terminály nabízí Dotykačka. Dle jejích klientů se jim zvýšil obrat na základě používání platebních terminálů o 24 – 27 %. Navíc v případě, že spojíte terminály s pokladnou od Dotykačky, můžete ušetřit až 4 320 Kč za rok.

Zkuste platební terminály na 6 měsíců ZDARMA

K nejoblíbenějším platebním terminálům patří Dotypay. Vy si ho teď můžete dopřát na 6 měsíců zdarma v rámci lákavé akce „Česko platí kartou“. Podmínky pro získání jsou jednoduché a není jich mnoho. Stačí, abyste byli OSVČ nebo firma v soukromém či neziskovém sektoru nebo ve státní správě. Druhou podmínkou je, abyste v posledních 12 měsících neakceptovali platby kartou.

Zdarma jsou transakce do obratu 50 000 Kč za měsíc. Po půl roce budete platit 0,99 % z transakce, přičemž minimální měsíční transakční poplatek je 350 Kč.

Proč si pořídit platební terminály Dotypay

Dotykačka nabízí platební terminály Dotypay, jež jsou přenosná zařízení s vysokou výdrží baterie, jež vám dovolí volný pohyb po provozovně, po zahrádce nebo při provozu. Můžete je použít i jako mobilního číšníka, čímž lze zrychlit obsluhu zákazníků.

Čeká vás 4G + Wi-Fi datové připojení, operační systém Android, integrovaná 58 mm tiskárna, akceptace platebních karet, Google a Apple Pay a elektronických stravenek, mobilní číšník vám nahradí postrádaný personál, vysoká výdrž baterie.

Více informací najdete na internetových stránkách Dotykacka.cz. Nechybí zde ani informace o tom, jak vybrat platební terminál, na co si dát pozor atd. K dispozici je vám také nonstop podpora, a to i o víkendech a svátcích.