Domů / Doporučujeme / Víte, kde najdete kvalitní online kurz akcie a opce?

Víte, kde najdete kvalitní online kurz akcie a opce?

Mnozí z nás uvažují o tom, že začnou investovat a upustí jen od spoření prostřednictvím konzervativního stavebního spoření a spořicího účtu. Nejvýnosnějším je z dlouhodobého hlediska investování do akcií. Ovšem je potřeba vybrat si takové firmy, které jsou stabilní, zavedené, mají výbornou obchodní historii. To vše a mnohé jiné vás naučí v online kurzu na Tradecz.cz.

Komu je kurz o akciích určen?

Chcete poznávat akcie online? S kurzem budou spokojeni všichni, kteří se chtějí ponořit do světa akciového investování. Naučíte se, jak se stát spolumajiteli velkých společností z celého světa, a to i tehdy, pokud nemáte přímo vlohy, nápad nebo povahu na vlastní podnikání.

Díky kurzu se naučíte, jak budovat vlastní akciové portfolio a přeměnit ho na pasivní příjem. Přijdete na to, že ti, kteří neinvestují, přechází zcela jistě o peníze.

Stejně tak je kurz určen obchodníkům, kteří si přejí rozšířit své dovednosti o akcie, opce a CFD. Obchodování akcií bez páky využívají bankovní tradeři, jež se nechtějí vystavit rizikům finanční páky, i začínající obchodníci. Není všestrannějšího tradingu než opčního. Profitování z růstu, poklesu a konsolidace trhu, profitování z rostoucí a klesající volatility a mnoho strategií. Nechybí ani daytrading a swingové obchodování pomocí CFD a nejpoužívanější obchodní platformy MetaTrader4.

Kurz je primárně zaměřen na obchodování s akciemi, investování do akcií. Je také rozšířen o opční trading, který k akciím bezesporu patří. Pochopení opcí podpoří ještě víc investiční dovednosti.

Buďte úspěšní díky absolvovanému kurzu akcií a opcí

Vaše znalosti budou po zvládnutí kurzu mnohem větší, než dříve. Budete umět samostatně zhodnotit vybrané společnosti a rozhodnout se, zda se stát jejich akcionářem. Také se naučíte obchodovat bez finanční páky, navíc s menší psychickou zátěží. Zvládnete si vybudovat vlastní akciové portfolio a pasivní příjem. Rozumět budete i opčnímu tradignu i s jeho specifiky. Nebude pro vás neznámou, jak obchodovat opce a vydělat.

Kompletní informace najdete na tradecz.cz.