Domů / Podnikání / Půjčka pro začínající podnikatele může být připravena ještě dnes

Půjčka pro začínající podnikatele může být připravena ještě dnes

Jde o produkt úvěrového trhu, který je určen jen a pouze pro OSVČ. A záleží jen na nich, k čemu přesně bude použit. Půjčka může mít mnoho forem, ale jedno je důležité. Žadatel na ni nechce zbytečně čekat, protože jak by řekl klasik, čas jsou peníze. Výhodou je i možnost online sjednání, tedy řešení, které se obejde bez osobních schůzek s makléřem na pobočce. A jaká částka je vlastně připravena? Jak dlouhý splátkový kalendář je možné dohodnout? Podívejme se blíže na úvěr, ke kterému potřebujete mít aktivní IČ.

Požádat můžete až o třicet tisícovek

Nikdo se na nic nebude ptát, účel je jen na vás. Půjčka pro začínající podnikatele se také pojí jen s minimální porcí administrativy. Je tedy nenáročná a dohodu je možné uskutečnit i z pohodlí domova nebo také z kanceláře. Stačí si najít pár minut na vyplnění online formuláře, což se nabízí například i o polední pauze. A kolik tisícovek je dostupných? Jak velká částka je tu pro OSVČ, aby jim pomohla?

  • 5 000 Kč je minimum, méně si půjčit nelze. Bude tato suma stačit na nějaké menší výdaje?
  • 30 000 Kč je nejvyšší suma, o níž lze jednat. Nakoupíte si za ni nové vybavení do své dílny?
  • Splátky mohou mít různé podoby. Vybírat si lze v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů. 

Rychlá dohoda je výbornou zprávou

Spěcháte? Ale jistě, to není žádný problém! Podnikatelská půjčka může být realitou ještě dnes, na nic se zbytečně nečeká. Jde o bezpečný produkt, jehož sjednání zabere maximálně několik volných minut. Krátká smlouva je výhodou, nikdo totiž nemá rád složitou administrativu. Neúčelový charakter půjčky pak znamená další plus, účtenky a faktury není nutné poskytovateli zpětně dokladovat, nechte si je tedy jen pro svou potřebu a vlastní účetnictví. Minimum papírování je vždy plus, že?