Domů / Podnikání / Moderní registrační pokladna vám umožní podnikat efektivněji

Moderní registrační pokladna vám umožní podnikat efektivněji

Ať už se podíváme na malé nebo středně velké firmy provozující obchody, restaurace či jiná gastro zařízení, hotely a další poskytovatele služeb, ale také živnostníky, mnozí z nich potřebují registrační pokladny. Pro všechny se může stát výborným řešením Dotykačka. Přináší elektronické registrační pokladny s řadou výhod a funkcí, které zajisté využijete a oceníte.

Co vše umí elektronická registrační pokladna od Dotykačky?

Registrační pokladna Dotykačky vám umožní využívat výhody a funkce jako např. mapu stolů, happy hours, objednávkový systém, odtěžování skladů, vzdálenou správu, věrnostní program atd.

Protože jsou registrační pokladny s odolným dotykovým displejem a kvalitním příslušenstvím určeny pro různé typy podnikání, nabízí jich Dotykačka hned v několika provedeních. Můžete si vybrat přenosné registrační pokladny – Dotykačku MOBILNÍ a UNIVERZÁLNÍ 8“, tak větší pokladní sety, např. Dotykačku UNIVERZÁLNÍ 10“ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

K podnikání můžete využít skutečně mnoho funkcí, a tak bude snadnější, efektivnější, rychlejší. Rezervační systém, docházkový systém, skladový a hotelový systém vás mile překvapí. I Vzdálená správa a analytické nástroje budou pracovat pro vás. Objednávkový systém vám zase přivede nové klienty.

Výhody pro zákazníky Dotykačky

O zákazníky se Dotykačka výborně stará. Při jakékoli potíži můžete využít NONSTOP technickou podporu ZDARMA. Technici nebo podrobné textové a video návody vám pomohou s instalací registrační pokladny. V online webináři a školení se dozvíte a budou vám ukázány novinky v Dotykačce společně s mnoha užitečnými tipy.

Podívejte se na reference k Dotykačce

Na Dotykacka.cz najdete k registračním pokladnám i recenze. Např. provozní z vinotéky uvádí, že je s Dotykačkou plně spokojen, líbí se mu software, přehlednost, funkčnost, rychlost, intuitivní uživatelské prostředí samotné pokladny i vzdálené správy, díky níž má kompletní přehled a může obsluhovat celé podnikání. Je spokojen s inovacemi, zlepšování zařízení tak, aby bylo pro uživatele jednodušší a komfortnější.

Více informací najdete na Dotykacka.cz.