Domů / Bydlení / Byt v rezidenci Vilapark Klamovka může být skvělou investicí

Byt v rezidenci Vilapark Klamovka může být skvělou investicí

Atraktivní rezidenční čtvrti, které v posledních letech rostou v Praze, skýtají mnoho příležitostí posloužit také jako investiční byty. Záleží jen na vás, jak svůj nový byt využijete, ať už to bude vaše vysněné bydlení, nebo právě především investice. Velkou výhodou objektu Vilapark Klamovka, je bydlení obklopené zelení, které však nabídne v dosahu veškerou občanskou vybavenost, na kterou jsou obyvatelé města zvyklí.

Široká nabídka bytů

Ke koupi je k dispozici řada bytů, které jsou poměrně rozmanité. Na výběr máte byty od 1+kk po 4+kk, kdy ty největší byty mohou být také v provedení jako mezonet nebo penthouse. Koupě bytu na Praze 5 díky své rozmanitosti dokáže oslovit klienty, kteří mají různé požadavky. Vybírat si můžete také pokud jde o výhled, protože jsou zde byty, které nabízejí výhledy:

  • Na Prahu
  • Do zelené zahrady

Pohledy na město si můžete užívat díky bytům v sekci A, které se nacházejí na severní hranici pozemku. Takový byt bezpochyby osloví každého, kdo má rád Prahu a Metropolitní styl života. Naopak byty v sekci B, které se nacházejí na jižní hraně pozemku, zase nabízejí výhled do zeleně. Pokud vám zeleň v Praze chybí, může být takový byt pohlazením na duši při každém návratu z práce. Tyto byty nepochybně také více osloví rodiny s dětmi.

Je tedy patrné, že ať už využijete byty pro svou vlastní potřebu nebo jako investici, každý si může najít to své. Celkově je zde 117 bytů, ke kterým náleží také 140 garážových stání. Velkou výhodou je kromě samotných bytů také okolí, ke kterému si řekneme něco nyní.

Vše máte blízko

Okolí bytových domů zaujme rozhodně i tím, že je rezidence situována v lokalitě, kde máte doslova všechno na dosah. Investiční byt na Smíchově bude mít vždy vysokou hodnotu právě i díky tomu. V okolí se nacházejí obchody, četné restaurace a kavárny, stejně tak je mnoho příležitostí pro kulturní vyžití. Výborná je také dopravní dostupnost, i autem se dostanete velice rychle kamkoliv, za pár minut jste na Smíchovském Andělu.