Domů / Bydlení / V rámci nové etapy výstavby se rozšiřují rezidenční Byty Na Vackově

V rámci nové etapy výstavby se rozšiřují rezidenční Byty Na Vackově

Mnozí už znáte oblíbenou lokalitu Na Vackově. V oblasti Horního Žižkova probíhá nová etapa výstavby bytů, což přinese nové bytové jednotky. Můžete si tak opět na tomto místě pořídit nový byt. Jedná se o byty v žádané lokalitě, které se vždy rychle prodávají, proto se určitě vyplatí si pospíšit. Samotnou lokalitu a byty v rámci nové etapy si nyní blíže představíme.

Moderní bydlení v Praze

Velkou výhodou zdejších bytů je rozhodně jejich poloha v rámci hlavního města. Do centra to máte opravdu nedaleko, a tak budete vždy blízko všeho dění, přitom budete bydlet na příjemném místě. Byty jsou vystavěny v blízkosti parku Židovské pece, který je ideální pro odpočinek i sport. Bydlení v Praze Na Vackově se nyní rozrůstá a na stávajících 5 bytových domů navazují nové 4 bytové domy v moderním střihu. Celkově zde bude vybudováno 233 nových bytů a 158 garážových stání.

Bydlení nabídne:

  • Minimalistické a elegantní pojetí architektury
  • Byty s vysokou kvalitou a funkčními řešeními

V těchto bytech se tak samozřejmě uplatňuje trend minimalistického a elegantního designu, který je dnes tolik žádaný. Samotné bytové domy jsou architektonicky zajímavé a dokonale zapadají do atmosféry moderního Žižkova.

Na Žižkově je vše pro život

Když už zmiňujeme samotnou lokalitu Žižkova, určitě je potřeba upozornit také na možnosti v okolí. Ty jsou zde bohaté, protože jste blízko centra, což samo o sobě skýtá celou řadu možností. V dosahu máte obchody, kavárny, restaurace nebo bary. Není problém si zajít do divadla, galerie nebo do kina. V blízkosti jsou dostupná sportovní centra.

Žižkov je ideální také pro investiční byt na Praze 3, kde si dnes můžete vhodným způsobem uložit své peníze. Atraktivita lokality do budoucna jen poroste a současná vysoká inflace vám pomůže udržet v nemovitosti hodnotu vašich peněz. Kolaudace bytů je plánována na rok 2024.