Domů / Podnikání / Poznejte pokladní systém pro restaurace, jež ocení majitel, zákazníci i personál

Poznejte pokladní systém pro restaurace, jež ocení majitel, zákazníci i personál

Kdo z podnikatelů a firem by si nepřál mít vyšší obrat, stíhat více věcí a mít provoz, který bude maximálně efektivní? K tomu všemu vám pomůže pokladní systém pro restaurace Dotykačka. Jedná se o moderní nástroj, který vám zajistí dokonalý přehled o vašem podnikání.

Proč si pořídit pokladní systém Dotykačka?

Oceníte, jak si usnadníte práci. Dotykačka vám zajistí snadné přijímání rezervací, parkování účtů, happy hours či zrychlení obsluhy prostřednictvím Mobilního číšníka. Pokladní systém pro restaurace bude vašemu personálu velmi nápomocný.

Budete taky moci zákazníkům, kteří vás pravidelně navštěvují, nabídnout Věrnostní program či dárkové poukazy. Díky tomu vás znovu navštíví a mohou také přivést přátele, rodinu, známé.

Líbit se vám zaručeně bude i to, že vám pokladní systém pro restaurace pohlídá třeba skladové zásoby, zaměstnaneckou docházku i výkaz pro účetní. Zvládne vystavovat faktury, pomůže s rychlou komunikací s dodavateli a naskladnění z elektronických dodacích listů. Už nebudete muset řešit zbytečnou administrativu, času budete mít mnohem víc na to, nač chcete či potřebujete.

Propojte platební terminál s pokladnou

Dotykačka vám také nabízí platební terminál za vynikajících podmínek, jež je plně propojený s pokladnou. Budete moci přijímat hotovost i platební karty, ale také elektronické stravenky či platby provedené za pomoci chytrých hodinek nebo mobilního telefonu.

To vše stále není všechno. Můžete rozšířit nabízené služby. Stačí propojit se přes API s partnery a nabídnout roznáškovou službu nebo prodej přes e-shop. Zaregistrujte se do jednoduchého Objednávkového systému a přibližte se víc svým zákazníkům ještě víc.

Pro koho se pokladní systém pro gastro od Dotykačky hodí? Využijí jej ke své spokojenosti restaurace, kavárny, hospody i další malé či středně velké gastro provozovny. Lze jej využít uvnitř i venku, např. na zahrádce. Poradí si i se složitějším provozem, kde je obsluha v pohybu mezi salonkem, terasou na dvou patrech… Stejně tak jej může využít i stánkový prodej.

Více informací najdete na Dotykacka.cz.