Domů / Ostatní / Užijte si opojení netradičním ovocným alkoholem

Užijte si opojení netradičním ovocným alkoholem

Většina dospělých je ráda, když si může čas od času dopřát tvrdší alkohol. Většina z nás žije hektickým životem a má plnou hlavu nejrůznějších starostí. Alkohol pomůže v tom, abychom se příjemně uvolnili, vyčistili si hlavu a mysleli jen na to příjemné. Tvrdší alkohol přijde k chuti nejlépe v momentech, kdy se sejdeme s přáteli. Připraví se skleničky na panáky a může se degustovat. Každý by měl mít doma schovanou alespoň jednu lahev tvrdšího alkoholu právě na momenty, kdy přijedou přátelé nebo příbuzní.

Ochutnejte netradiční ovocné pálenky

Snad každý zná slivovici, hruškovici, třešňovici, meruňkovici a další klasické ovocné pálenky. Ochutnali jste však třeba takovou ananasovici? To slovo nejde moc přes jazyk, že ne? Ananasová pálenka je velmi lahodná. Jde o ananasový destilát, který obsahuje 45% alkoholu, takže nic pro měkoty, ale pochutná si na ní skutečně každý. Takovou pálenku v běžném obchodě nekoupíte, ale nabízí jí Frutiko.cz a ne náhodou nese tato pálenka název Frutikovice.

Existuje i další ovoce, ze kterého jste pálenku pravděpodobně nepili. Netradiční je rovněž jahodová pálenka. Snad každý někdy vyzkoušel spojení alkoholu a jahod, ale jahodovou pálenku zná málokdo.

Pokud jste příznivci jemnější kombinace jahod a alkoholu, Frutiko vám nabízí jahody a šampaňské. Nečekejte jahody v misce a laciný alkohol. Jde o luxusní jahody zdobené čokoládou a k tomu Bohemia sekt. Tato kombinace je obzvláště skvělou volbou na romantické večery ve dvou.

Pokud vás ovocné pálenky zaujaly, měli byste vědět, že jde o skvělou volbu pro dárek. Pokud chcete někoho potěšit lahví, běžný alkohol už nikoho neohromí. Když však někoho obdarujete pálenkou z jahod nebo ananasu, zajisté bude z takového dárku příjemně překvapený. Nabízí se vám lahve o objemu 0,5 nebo 0,2 liru. Na webu frutiko.cz zajisté najdete i mnoho další inspirace, jak potěšit chuťové pohárky.