Domů / Doporučujeme / Náramek z minerálů je trendy kousek, který ocení každý muž

Náramek z minerálů je trendy kousek, který ocení každý muž

I muži si oblíbili některé druhy šperků a náramky k nim rozhodně patří. Vybírat lze z různých materiálů a v různých designech. Velké oblibě se těší i náramky z minerálů.

Podle čeho vybrat náramek z minerálů?

Hledisek, podle čeho vybírat minerální náramek, je hned několik.

  • Znamení zvěrokruhu

Každému znamení jsou přisouzeny určité minerály. Je to však volba pouze v případě, že netušíte, co vlastně od náramku očekávat.

  • Barva

Většina mužů dává přednost decentním barvám tmavšího charakteru. Velmi oblíbeným minerálem je láva. Jedná se o kámen ochranného charakteru, jemuž dala vzniknout sopka. Podle lidových pověstí a pověr podporuje životní energii a sílu, dodává sebevědomí, odvahu a navozuje pocit bezpečí. Nádherně hnědou barvu se světlým žíháním má tygří oko. To se dokonale kombinuje s lávou. Milovníci modré si mohou pořídit lapis lazuli, modrý achát nebo světle modrý akvamarín.

  • Účinky

Ty vycházejí z lidových tradic. Každý minerál účinkuje jiným způsobem. Seznam základních minerálů naleznete na stránkách magieprirody.cz.

  • Konkrétní minerál

Někdo volí náramky podle konkrétního minerálu, který mu může být blízký a vůbec nemusí souviset se znamením zvěrokruhu. Tento výběr souvisí, s největší pravděpodobností, s intuicí. Konkrétní minerál vás přitahuje, aniž si to uvědomujete. Tato volba bývá velmi často dobrá.

E-shop MAGIE PŘÍRODY

Tento e-shop nabízí nejen minerálové náramky, ale také minerály tromolované či jinak tvarované. Velké oblibě se těší přívěsky, kyvadélka nebo hmatky. K dekoračním účelům jsou určené drúzy nebo geody. Velmi oblíbené jsou stromky štěstí, které se vyrábějí ze sekaných kousků minerálů. Jako dárek můžete využít přívěsky na klíče nebo solné lampy. Naleznete zde i základní informace týkající se jednotlivých minerálů.