Domů / Ostatní / S pojištěním máte klidnější život

S pojištěním máte klidnější život

Ochrana majetku nebo případné krytí odpovědnosti za škodu jsou jedny z nejdůležitějších věcí pro klidnější každodenní život. Každému se bude lépe dýchat v případě, že jsou jeho věci perfektně ochráněny před jakoukoli činností. Nástrahy se totiž skrývají na každém kroku a nikdy nevíte, kdy se mohou objevit.

Ochraňte svou domácnost

Zásadní věcí v životě každého občana je jeho dům s vybavením, a proto jej chce samozřejmě ochránit. V době, kdy se stále častěji vyskytují přírodní katastrofy, se opravdu vyplatí pořídit si výhodné pojištění domácnosti. Tento produkt lze sjednat nejen na rodinný dům, ale také na nemovitost ve výstavbě, avšak není výjimkou jeho působení i na bazény či vybavení kanceláře nebo ordinace. Díky svému jednoduchému sjednání se jeví jako nejlepší možnost na pojištění celé domácnosti.

Nikdy nevíte, co vás potká

V životě však nastávají i situace, kterým jednoduše nelze předejít a ve kterých se můžete ocitnout jako ten, kdo má škody uhradit. I pro tyto případy se však lze pojistit, jedná se o pojištění odpovědnosti. Za jednu cenu ochráníte celou svoji rodinu, a navíc je toto pojištění platné i v zahraničí. Tím jste chráněni například i během dovolené nebo služební cesty. Velkou výhodou produktu je sjednávání bez spoluúčasti – a to bez výjimky.

Nebojte se o svůj majetek

Avšak největším strašákem je zřejmě pocit strachu o majetek. Jeho hodnota je mnohdy nevyčíslitelná, a proto se hodí mít sjednané majetkové pojištění, které jej ochrání. Oceníte jej v mnoha životních situacích, kterým bohužel ve většině případů nelze předejít. Zejména se jedná o živelné pohromy jako je bouře nebo povodně, ale také požár. Ovšem vztahuje se i na běžnější situace, například pokud shodíte zboží v obchodě nebo omylem zraníte někoho při sportu. V případě majetkového pojištění Bezpečný domov PLUS od pojišťovny ERGO, máte základní pojištění odpovědnosti již v ceně pojištění.

Správně sjednané pojištění vám dokáže ulehčit životní strasti a udělat vaše živobytí mnohem klidnějším a hlavně spokojenějším.

Tip: Přírodní léčba na jednom místě.