Domů / Ostatní / S opravou notebooku po záruční době vám pomohou odborníci

S opravou notebooku po záruční době vám pomohou odborníci

Porouchal se vám váš notebook po záruční době? Nevíte, na koho se s opravou obrátit? Vsaďte na odborníky, kteří si poradí s nejčastějšími závadami notebooku i závažnějšími poruchami.

Rozbitý notebook

V případě, že se vám rozbije notebook v záruční době, nemusíte se příliš stresovat. Pokud je však notebook již po záruční lhůtě, musíte si najít specialisty, kteří vám s opravou zařízení pomohou. Nevíte na koho se obrátit? Své služby vám nabízí rgservice.cz, který si s opravou notebooku hravě poradí a přináší vám řadu výhod. Hlavní z nich je to, že si můžete objednat opravu notebooku online, navíc opravu zvládne do týdne.

Jak to funguje?

Stačí, když vyplníte formulář „objednat opravu“ a zvolíte, jaký způsob dopravy do servisního centra je pro vás ideální. Dopravit můžete rozbitý notebook do provozovny v Třinci sami, nebo zvolit možnost svozu. Cena za svoz do a z opravny činí 240 Kč. Po přijetí notebooku do opravny je provedena diagnostika zdarma. Poté vás firma kontaktuje s výsledkem diagnostiky a cenou opravy. Problémem není ani oprava notebooku Acer. Až po vašem schválení je provedena oprava, jinak ne. Samotná oprava je provedena většinou do týdne, což je velmi rychlé. Následně je vám notebook opravený a otestovaný vrácen zpět na dobírku. Na opravy notebooků navíc poskytují záruku 3 až 24 měsíců, délka vždy záleží na typu dané opravy.

Rychlý a spolehlivý servis

Těšit se tak můžete ze služeb opravdových profesionálů, kteří si s opravou hravě poradí. Pokud hledáte servis notebooku brno, jsou pro vás skvělou volbou. Netrapte se již s nefunkčním, přehřívajícím se a pomalým notebookem a využijte servisních služeb. To, že váš notebook už není v záruční lhůtě, neznamená, že vám s opravou nemohou pomoci opravdový profesionálové.

Náš tip: Profesionální správa stránek na jednom místě.