Domů / Doporučujeme / Pokladní systém zdarma ke stažení

Pokladní systém zdarma ke stažení

Celá řada podnikatelů se neobejde bez pokladního systému. Pokladní systém zdarma nabízí web dotykacka.cz.

Dotykačka a její výhody

Web dotykacka.cz nabízí pokladní systém zdarma ke stažení. Díky němu zvýšíte svůj obrat, ušetříte čas a zefektivníte svůj provoz. Aplikaci Dotykačka můžete také vyzkoušet na 30 dní zdarma. Otestujte, co všechno nabízí a jaké výhody s ní získáte. Jedná se o oblíbený software, který má obrovské množství stažení. Hlídá za vás sklady, náklady, zisky, ale také zaměstnance nebo dodavatele. Je určený pro Android.

Instalace je velmi snadná

Dotykačka má snadnou instalaci. Na webu dotykacka.cz si stáhnete instalační soubor Dotykačka Marketplace. Přesunete se do složky Download, zde je soubor stažený, a postačí jej jen spustit. Zobrazí se vám seznam dokonalých aplikací, vyberete si tu, která vám bude vyhovovat a kliknutím si ji nainstalujete. Na stránkách webu naleznete podrobnější návod určený pro instalaci nebo si můžete pustit ukázkové video.

Nechte si stahovat aplikaci do telefonu?

To není problém. Přesto máte možnost si vyzkoušet demo verzi a to díky Vzdálené správě. V demo verzi vidíte testovací prostředí vzdálené správy, které obsahuje všechny funkce i přehledy. Ty jsou úplně stejné jako v reálném prostředí. Rozdíl je v tom, že demo verzi chybí propojení se skutečnou pokladnou. Můžete však zkoušet, testovat, vytvářet různé sestavy nebo prodejní reporty, sdílené a podružné sklady. Můžete přesouvat produkty mezi sklady nebo provést inventuru. Velmi snadno prozkoumáte všechny možnosti a funkce, které nabízí a které vám umožní podnikat velmi přehledně.

Dotykača

Nabízí komplexní řešení, které poskytuje jeden dodavatel pokladny i terminálu. Díky platbám kartou ušetříte ročně nemalé částky. Dotykačka poskytuje více než 70 chytrých a šikovných nástrojů v jednom. Ty jsou určené jak pro maloobchod, tak i gastro nebo služby. Hlídá sklady. Nebude vám nich chybět ani přebývat. Díky Vzdálené správě vám umožňuje kdykoli a odkudkoli nahlížet do chodu vašeho podniku. Šikovnou součástí je i Mobilní číšník, který umožní obsluze objednat od stolu přímo do kuchyně a navíc stíhá i kasírování hostů.