Domů / Ostatní / Kurýrní služba již není nic neobvyklého

Kurýrní služba již není nic neobvyklého

Potřebujete rychle a spolehlivě poslat důležité dokumenty, ceniny, objednané produkty nebo vzorky zboží svým zákazníkům a nechcete spoléhat na poštovní služby? Pak není nic snazšího, než si objednat služby kurýra na http://www.intimekuryr.cz. Kurýrní služba šetří nejen váš čas, ale i finanční prostředky spojené s logistikou. Kromě toho jsou kurýři diskrétní a splňují vysoké nároky na spolehlivost.

Proč právě IN TIME kurýr?

IN TIME kurýr je kurýrní služba Praha, která nabízí nejen přepravu vnitrostátní, ale i mezinárodní či expresní.

Vybrat si můžete z několika různých kategorií.

  • Standard

Zásilky jsou doručovány kromě dnů pracovního volna, klidu a státních svátků. Na našem území je to do 18 hodin od dodání zásilky. Další místa a časové úseky naleznete na stránkách kurýrní služby.

  • Expres

Na území ČR jsou zásilky v rámci této služby doručovány ještě ten den, v případě, že jsou do zákaznického centra v Praze dodány do 10:00 hodin. V případě doručení na Slovensko ještě tentýž den lze využít pobočku v Praze do 10:00 hodin nebo pobočku v Brně do 12:00 hodin.

V rámci této služby lze využít i Direct servis, který se vztahuje na top-urgentní zásilky kamkoli a kdykoli. Kurýr bude v tomto případě přepravovat pouze vaši zásilku. Doba jejího doručení se odvíjí od vzdálenosti. Dalším hlediskem je dopravní spojení do doručovaného místa. Pokud si objednáte tento způsob přepravy, zásilku s instrukcemi od vás převezme příslušný kurýr a ihned se vydá ji doručit. Tato služba je nabízena bez jakéhokoli časového omezení.

  • Doručení víkendové

Pokud chcete vaši zásilku doručit o víkendu, je potřeba objednávku učinit do pátku do 18:00 hodin.

  • Zvláštní služby

Mezi tyto služby patří garantovaný čas pro doručení, v případě potřeby zajištění celního řízení pro odbavení zásilky nebo oznámení o doručení zásilky telefonicky, mejlem či faxem.