Domů / Pojištění / Znáte a využíváte pojištění pro zaměstnance?

Znáte a využíváte pojištění pro zaměstnance?

Pokud pracujete už pár let pro jednu firmu a zdá se, že máte stabilní zaměstnání, můžete si v dnešní době určitě gratulovat. Problémy ale mohou přijít doslova kdykoliv a neptají se, jestli jste na ně opravdu dostatečně připraveni, udeří zcela bez varování. Právě proto je dobré myslet na budoucnost a mít sjednanou odpovídající pojistku. Nejen pro život jako takový, protože nabídka na trhu je pestrá a myslí na všechny možnosti. Třeba i na to, že v práci způsobíte – byť ne úmyslně – nějakou škodu.

Dobře nastavená pojistka ochrání před problémy

Samozřejmě, životní pojištění je základem všeho, ale v nabídce renomovaných pojišťoven jsou i další alternativy, jako je třeba pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli. Hodí se nejen tehdy, když dojde k autonehodě, shodou okolností právě ve služebním vozu, který byl zakoupen pro firmu teprve nedávno – a jehož hodnota je vysoká.

Pokryty mohou být nejen služební cesty, ale i běžné každodenní záležitosti v zaměstnání. Výhodou je celosvětová platnost, za níž se nevyžaduje žádný zvláštní příplatek, ale také velmi nízká spoluúčast, která bezesporu potěší vaši peněženku. Pokud navíc tuto pojistku zkombinujete i s dalšími produkty, dostanete k dobru i zajímavou slevu.

Čtvrt století na trhu, to je jistota transparentnosti

Férové jednání, dlouholetá stabilita, široký rozsah nabízených služeb. Taková je pojišťovna ERGO, se kterou si lze dohodnout nejen životní a úrazové, ale i cestovní a majetkové pojištění. Komplexní nabídka přesně na míru, pestré možnosti pro každého klienta. Když si sjednáváte pojistný produkt, mějte na paměti, že za nějakou dobu bude zapotřebí i revize – například podpojištění je totiž hodně velkým riskem, přitom se mu dá poměrně snadno předcházet.