Domů / Ostatní / Jednoúčelové stroje pro vaše podnikání a vám na míru

Jednoúčelové stroje pro vaše podnikání a vám na míru

Pokud podnikáte v průmyslu či zemědělství, neobejdete se bez kvalitních strojů. Některé nabízejí více činností některé jsou jednoúčelové stroje. Kvalitní stroje pro vaše podnikání nabízí společnost Konel Zlín, která se zaměřuje na automatizaci, regulaci, vizualizaci a řízení.

Kvalitní jednoúčelové stroje

Společnost nabízí stroje se specifickou činností:

  • Detekce správně založených vodičů krimpovacího stroje zajišťuje vyhodnocování správného založení vodiče. Pokud je založen nesprávně, dochází k blokaci činnosti stroje. To zabrání výrobě nekvalitních kusů.
  • Tester těsnosti kanystrů se používá pro kontrolu kvality kusů vyrobených na vstřikolisu. Díky němu dochází k eliminaci ztrát kapalin, které by byly plněny do vadných kusů. Kromě ztráty kapaliny by také mohlo dojít ke znehodnocení palet, na nichž se nádoby přepravují. Jestliže testovaný kanystr nesplňuje parametry zadané pro testování, je odstraněn. Jednotlivé testovací parametry lze nastavovat uživatelsky a to v závislosti na velikosti testovaných nádob. Tester je spolehlivý a cena za něj je přijatelná.
  • Řízení míchacího zařízení kontroluje a řídí technologie a dávkování směsi, hlídá a kontroluje teplotu a řídí různé programy, jež se používají pro míchání.
  • Navíjecí stroj se používá pro velmi přesný návin, který je schopen, díky konstrukci, kvalitnímu pohonu a vysoké úrovni řízení, zajistit. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, neboť jej zajišťuje přehledný dotykový displej. U stroje lze nastavit rychlost i směr návinu, šířku cívky, mezeru mezi závity. Společnost může zajistit výrobu navíjecího stroje dle konkrétních požadavků.

Stroje pro obrábění dřeva

Dřevoobráběcí stroje se využívají velmi často v oboru lesnickém nebo při výrobě nábytku. Umožňují měření a regulaci pořezové rychlosti linek, měří velikost řezaného materiálu, hlídají velikost hoblin, pomáhají s tříděním nařezaného materiálu a nabízejí celou řadu dalších řídících činnosti. Podrobnější informace naleznete na stránkách konel-zlin.cz.