Domů / Ostatní / Půjčka bez poplatků předem či pomoc s prodejem nemovitosti? Obraťte se na profesionály

Půjčka bez poplatků předem či pomoc s prodejem nemovitosti? Obraťte se na profesionály

Potřebujete půjčit peníze, pomoct s koupí nemovitosti či jejím prodejem? V dnešní dobře se můžete obrátit na profesionály, kteří vám s těmito procesy odborně pomohou, abyste nic nepodcenili.

Chytrá půjčka

Potřebujete půjčit? Skvělou možností jsou pro vás služby projektu LEND NOW CZ společnosti BABA Tumise s.r.o. Získat totiž můžete půjčky na cokoliv, a to na občanský průkaz, bez zástavy, směnky a zbytečných poplatků předem. Půjčit si můžete od 50 000 až do 800 000 korun. Samozřejmě můžete vyplnit také nezávažnou online žádost.

Pomoc s konsolidací

Nezapomínají ani na konsolidace. Obrátit se na ně můžete také v případě, potřebujete-li splatit stávající půjčky, snížit splátky atd. Pomohou vám s vyřešením této situace a budou se snažit najít tu nejefektivnější cestu.

Odkup a prodej nemovitostí

Jejich služby se samozřejmě týkají i nemovitostí, tedy odkupu či prodeje. V případě prodeje nemovitosti zajistí vše nutné. Nemusíte se tedy stresovat a zabývat se dalšími starostmi, prodej nemovitosti vyřešení za vás. Těšit se můžete na rychlé vyřízení, férové jednání, dobrou komunikaci a přívětivou cenu.

Obrátit se na ně můžete i zajímáte-li se o nákup nemovitosti. Potřebujete například koupit nemovitost v určité specifické lokalitě, ale nemáte čas, ani energii na to, abyste ji sami hledali? Obraťte se i v tomto případě na profesionály, kteří vám pomohou vše rychle vyřešit, a vy tak mohli co nejrychleji bydlet. I v tomto případě vás bude čekat férové jednání, bohaté zkušenosti z oboru a rychlé vyřízení.

Šetří čas i peníze

Můžete se těšit na komplexní služby. Hromadně za vás osloví všechny vhodné společnosti, banky, nebankovní společnosti i soukromé osoby, aby co nejlépe vyhověli vaší žádosti. Vyplňte si nezávaznou online žádost, třeba z pohodlí vašeho domova, a dozvíte se více.