Domů / Doporučujeme / Laminátové podlahy patří mezi nejvíce oblíbené

Laminátové podlahy patří mezi nejvíce oblíbené

Rozhodli jste pro renovaci podlahy ve svém domě či bytě a stále váháte, kterou zvolit? Dnešní možnosti výběru podlah jsou velmi široké a to nejen, co se týče dekoru a barev, ale především materiálů. Ať už si zařídíte svůj interiér v jakémkoliv stylu, mějte na paměti, že podlaha je dominantou vašeho domova. Na výběr máte několik variant – dřevěné podlahy, parkety, vinyl, lino, dlažba a samozřejmě oblíbené laminátové podlahy, které dovedou všechny materiály věrohodně napodobit.

Nízká cena, vysoká kvalita

Laminát je podlahová krytina, která se vyrábí lepením více vrstev na sebe. Ačkoliv laminátové podlahy nejčastěji imitují dřevo, není tomu tak pokaždé. Existují laminátové podlahy, které napodobují dlažbu nebo parkety.

Laminátové podlahy prošly za roky od svého vzniku mnoha inovacemi a ačkoliv ve svých začátcích nepatřily mezi kvalitní podlahy, dnes je tomu zcela jinak. Dnešní laminátové podlahy přežijí vylitou vodu i menší vlhkost, což umožňuje jejich využití nejen do pokojů, ale také do kuchyně.

Velký výběr provedení a nízká cena jsou největšími přednostmi laminátových podlah, ale nejsou jediné.

Snadná údržba

K údržbě laminátových podlah nejsou potřeba speciální přípravky na vytírání. K ošetření postačí mop a běžný přípravek na vytírání, oblíbený je také ocet. Laminátové podlahy můžete bez obav vysávat nebo zametat.

Kam pro kvalitní laminátovou podlahu?

Pokud si chcete vybrat laminátovou podlahu z pohodlí domova, mrkněte na web floor-experts.cz, kde objevíte obrovský výběr laminátových podlah vhodných do každého interiéru.

Web toho však nabízí mnohem více, kromě laminátových podlah vybírejte z velké nabídky dřevěných podlah, vinylových podlah a z mnoha jiných, méně obvyklých, typů podlah.

Kromě podlah do interiérů se společnost zabývá realizací dřevěných teras, které jsou jsou z nejkvalitnějších dřevin a to i těch exotických.