Domů / Doporučujeme / Technologie, která střeží váš majetek za vás

Technologie, která střeží váš majetek za vás

Pokud se řekne ochrana majetku, každému se ihned vybaví ostnaté dráty, hlídací psi a kamerové systémy. Žijeme však v moderní době a nic z toho již není potřeba díky věcičce jménem fotopast. Díky ní můžete velice efektivně a hlavně tajně monitorovat vše, co se děje u vás na pozemku.

Fotopast Bunaty

Fotopast Bunaty patří mezi špičky v oblasti fotopastí. Jedná se o malou a velice nenápadnou krabičku vybavenou čočkou, která je schopna pořizovat video i jednotlivé snímky. Díky tomu našla své využití původně u myslivců a osob starajících se o ochranu zvěře. Později však byly objeveny i její kvality v oblasti ochrany majetku. Díky pohybovému čidlu totiž pořizuje snímky pouze tehdy, pokud se před ní objeví nějaký pohyb, tedy jak od zvířete, tak od člověka.

Mnoho způsobů využití

Mnoho lidí vidí ve fotopastech pouze způsob díky kterému mohou myslivci sledovat pohyb zvěře ve svém revíru. To skutečně bylo původní využití kamer, ovšem velmi rychle se rozmohly také do roviny tzv. roviny osobní ochrany majetku. Díky tomu je toto zařízení schopno kvalitně ochraňovat i váš majetek a to velmi nenápadnou cestou. Tím se liší od klasických průmyslových kamer, které jsou snadno odhalitelné a často se stávají prvním cílem útoku osoby, která se chce dostat na váš pozemek. Fotopasti Bunaty jsou vybaveny schopností nočního vidění, díky kterému je kamera schopna pořizovat záznam i v nejkritičtější noční hodiny. Jakmile se před ní objeví pohyb okamžitě spustí zaznamenávání a výsledný materiál vám bezprostředně zasílá na vaší e-mailovou adresu. Navíc vás upozorní pomocí SMS zprávy, že se před ní odehrává pohyb. Díky tomu tak budete ihned vědět, že se pře kamerou něco, nebo někdo pohybuje a budete moci reagovat. Zkrátka fotopast je věcí, kterou potřebujete!