Domů / Doporučujeme / Přednosti montovaných hal

Přednosti montovaných hal

Pokud se rozhodujete o stavbě haly ať už pro tovární, zemědělské či jiné účely, můžete využít nabídky firmy Polak cz. Zabývá se výrobou a realizací montovaných hal různých rozměrů na klíč, které dodává i do zahraničí. Montované haly mají špičkovou úroveň a v porovnání s klasickými budovami mají celou řadu předností.

Jaké výhody to jsou?

Především jsou to nízké pořizovací náklady, neboť cena montovaných hal je mnohem nižší než u tradičních zděných a jiných budov. Rovněž náklady na údržbu jsou mnohem menší, jelikož montovaná hala vyžaduje minimální údržbu. Velkou výhodou montovaných hal je, že je můžete kdykoliv rozšířit nebo propojit s jinými budovami. Jejich montáž i demontáž je velice rychlá a snadná. Halu můžete mít k dispozici během krátkého času, ale také ji můžete rychle demontovat a přemístit na jiné místo. Tato výhoda se hodí například při postavení montované haly na pronajatém pozemku. K montované hale si můžete vybrat z celé řady doplňkových prvků, jako je například zateplovací sytém, umělé osvětlení, odvětrávání a další.

K jakému účelu jsou vhodné

Montované haly se mohou používat ve spoustě odvětví a oborů. Nejčastěji slouží sportovcům, kteří mohou zejména řadu sálových sportů provozovat po celý rok bez ohledu na venkovní teplotu a počasí. Firma Polak ovšem dovede i zastřešovat stávající sportoviště, takže například ledové plochy, bazény nebo dokonce i fotbalová hřiště mohou být zakryta před nepříznivým počasím.

Dalšími uživateli montovaných hal jsou zemědělci nebo například chovatelé koní, kteří si v kryté hale mohou zřídit jízdárnu. Oblouková montovaná hala je ideální k ustájení dobytka, k uskladňování sena, plodin nebo zemědělské techniky. K podobným účelům, tedy k zastřešení skladů, garáží či výrobních prostor je montovaná hala vhodná i pro podnikatele, živnostníky a firmy. Obce a města si montovanou halu mohou pořídit k zastřešení sběrných dvorů, linek na třídění a likvidaci odpadů a jiných venkovních prostor.