Domů / Doporučujeme / Reklamní potisk tašek je příležitostí pro vaší propagaci

Reklamní potisk tašek je příležitostí pro vaší propagaci

Igelitové tašky jsou již mnoho let fenoménen, který ovládl nejen obchod. Lidé je využívají k nošení nákupů, vratných lahví a ke spoustě dalších předmětů. A jelikož jsou tyto tašky k vidění na ulicích prakticky každodenně, je to skvělá možnost k propagaci.

Firmy tak mohou zviditelňovat své jméno, logo nebo výrobky a pořadatelé různých akcí tak mohou pozvat potencionální návštěvníky. To vše je možné pořídit za minimálních nákladů, ale tato s velkým efektem.

Výhody igelitových tašek

Hlavními přednostmi jsou jejich odolnost a dlouhá životnost, což reklamně nahrává. Jelikož je tento propagační materiál na očích veřejnosti neustále, je tak nanejvýš pravděpodobné, že si lidé vtisknou do paměti propagovaný text či obrázek a určitě je ovlivní při jejich rozhodování. Rozhodně je potisk tašek efektivnější a účinnější reklamou, než různé propagační materiály, reklamní letáky a podobně. Potiskovat lze ovšem nejen tašky igelitové, ale i papírové či bavlněné.

Tašky na zakázku

Kromě standardně vyráběných a dodatečně potiskovaných igelitových tašek, si můžete objednat i tašky šité na zakázku podle potřeb a přání vaší firmy nebo organizátora slavností, závodů či kulturních akcí. Potisk tašek šitých na zakázku se dělá naprosto v souladu se zaměřením a stylem firmy či pořadatele. Požadavku a záměru objednavatele se přizpůsobuje celkové provedení, střih a velikost reklamních tašek, včetně barevného odstínu celé tašky i samotného loga, obrázku a textu.

Jak se tvoří potisk

Jak igelitové, tak papírové tašky jsou vděčným materiálem pro reklamní účely. Ovšem veškeré požadavky na kvalitu zpracování a stálost potisku splňují především textilní tašky. Nejenže potisk na nich má nejdelší životnost, ale potisk tašek má barevnou stálost a výborné krycí schopnosti barev. Doporučit lze potisk bavlněných reklamních tašek přímými barvami a plnobarevným rastrovým tiskem. Nejčastěji je používán rozměr tašek 38×42 v gramáži 140 gramů a maximální velikost tisku je 27×33 centimetrů. Nejvyšší kvality potisku se dosahuje sítotiskem, tuto techniku vám nabídnou na http://reklamni-tasky.eu/potisk_tasek/