Domů / Podnikání / Profesionální zázemí pro vaši konferenci v hlavním městě? Je to snadné!

Profesionální zázemí pro vaši konferenci v hlavním městě? Je to snadné!

Pořádání konferencí se může ukázat jako opravdová výzva. Je to zejména v tom případě, pokud potřebujete uspořádat konferenci, seminář, školení nebo jinou událost pro větší skupinu lidí. A pokud se jedná rovněž o hosty ze zahraničí? Tehdy je potřeba najít takové prostory, které splní mnohdy náročné požadavky všech návštěvníků a v neposlední řadě zajistí profesionální zázemí jak po stránce zajištění konference jako takové, tak po stránce personální.

Velkorysé prostory pro prestižní eventy

Praha je samozřejmě skvělým místem pro pořádání konferencí většího významu. Příkladem může být hotel Belvedere, který vám nabídne více než vhodné konferenční prostory. Můžete využít kapacity a 400 osob, která je rozdělena do trojice sálů. Ty se hodí k různým potřebám s ohledem na zázemí, které poskytují. V zásadě si můžete vybrat mezi:

  • Společenským sálem
  • Salonkem Letná
  • Clubem Memphis

Nejvíce prostoru vám poskytne Společenský sál. Ten se mimo jiné velmi hodí právě k pořádání již zmiňovaných mezinárodních akcí, protože v něm můžete najít tlumočnické kabinky. Ve Společenském sálu nechybí ani dvojce barů nebo taneční parket. Samozřejmostí je potom další vybavení konferenčních místnosti, kam patříte dataprojektor, promítací plátno nebo flipchartová tabule. Pochopitelně je tady také profesionální ozvučení s mikrofonem.

Pro menší akce se hodí zejména Salonek Letná, moderní pojetí konferenčních prostor pak nabídne Club Memphis.

Profesionalita na prvním místě

Pokud jsme v úvodu hovořili o profesionalitě, na to se můžete spolehnout také v rámci hotelu Belvedere. Zdejší personál má totiž velké zkušenosti s pořádáním nejrůznějších akcí. Velkou výhodou je, že Belvedere patří mezi hotely v Praze, které nabídnou nejen komfortní ubytovací služby, ale také zázemí v podobě cateringu. Využít lze samozřejmě také hotelové restaurace, která servíruje čerstvou mezinárodní kuchyni.