Domů / Doporučujeme / I v těhotenské módě můžete vypadat skvěle a cítit se komfortně

I v těhotenské módě můžete vypadat skvěle a cítit se komfortně

Během období těhotenství ženu čeká mnoho fyzických změn a stále rostoucí bříško. Přizpůsobit se však musí nejen tělesná konstituce, ale také oblečení. Pořiďte si kvalitní těhotenské kousky, které můžete nosit třeba celé těhotenství a také po porodu.

Móda pro těhotné

Díky pestré nabídce těhotenského oblečení si dnes můžete pořídit opravdu kvalitní kousky, které budou vyrobeny z příjemné látky, navíc jim nebude chybět vhodný střih, popřípadě regulační systémy. Díky nim můžete oblečení přizpůsobovat rostoucímu bříšku a nosit jej po celou dobu těhotenství.

Úprava oblečení

Těhotenské oblečení je totiž opatřeno tzv. regulačními systémy, díky kterým je mohou budoucí maminky libovolně upravovat. Často se jedná například o zipy, knoflíky, šňůrky či pružné pasy. Těmi jsou opatřeny například kalhoty, kraťasy či sukně. Regulační systém tak vždy stačí povolit či přitáhnout a upravíte oblečení přesně tak, aby vám sedělo. Nosit jej můžete i po porodu, jelikož stačí regulační systém opět jen stáhnout co nejvíce. Investice do těhotenského oblečení se tak opravdu vyplatí.

Zimní bunda

Na zimní období nezapomínejte na pořízení kvalitní těhotenské bundy. Právě těhotenská móda vám dopřeje to pravé zahřátí. Těhotenské bundy jsou opatřeny textilní vložkou, kterou si můžete v případě, že již bude vaše bříško opravdu velké, připnout ke klasické bundě a získáte tak další prostor pro bříško. Bunda pak pouze vypadá tak, že má dva zipy.

Pestrá nabídka

Pokud nevíte, kde těhotenské oblečení hledat, zavítejte na happymum.cz, kde na vás čeká pestrá nabídka oblečení. V rozmanité nabídce nechybí těhotenské šaty, kalhoty, halenky, bundy, kabáty, svetry apod. Nakupovat tak můžete i z pohodlí domova.

Buďte šik

Díky kvalitní nabídce těhotenské módy můžete vypadat skvěle a cítit se šik i v období těhotenství. Nabídka totiž zahrnuje i moderní kousky s módními vzory.