Domů / Doporučujeme / Offshore společnost se vyplatí i vám

Offshore společnost se vyplatí i vám

Správný podnikatel nehledá důvody, ale způsoby. Pokud patříte mezi byznysmeny, kterým nevyhovují podmínky podnikání v České republice, můžete zkusit podnikání v zahraničí. Jedním z oblíbených způsobů je založení offshore company. Jaké výhody přináší a proč ji založit.

Společnost na míru v daňovém ráji

Jedním z důvodů proč je založení firmy v zahraničí velmi jednoduché, je existence služeb, které se na tuto metodu zaměřují. Využijte specializované firmy iOffshore, která vyřídí potřebné nezbytnosti a úkony, které jsou spojené se založením společnosti v zóně volného obchodu. Dostanete do rukou vytvořenou firmu na klíč a vám nebude nic bránit v podnikání.

Offshore společnost a její výhody

  • Anonymita v daňovém ráji

Hlavní výhoda, kterou nabízí offshore společnost je maximální anonymita. V obchodním rejstříku není možné dohledat vaše jméno ve spojitosti se zahraniční firmou. Máte tak absolutní jistotu, že se nikdo nedozví o vašem podnikání, pokud nechcete.

  • Ochrana majetku společnosti

Další výhodou je ochrana osobního majetku. Majetek společnosti je oddělen od předmětu podnikání. Jedna společnost drží v rukou majetek a druhá provádí potřebné obchodní aktivity. Na tuto možnost myslete už při samotném zakládání společnosti.

  • Minimální zatížení daní

Firma v daňovém ráji nepodléhá vysokým daním. Často se můžeme setkat s nulovým daněním nebo minimální paušální částkou. Jedná se o jeden z hlavních důvodů, proč uspěšní podnikatelé zakládají tento typ společností. Své tvrdě vydělané peníze chtějí udržet na svém účtu a nepřelévat je do pokladny státu.

  • Skrytí osobního majetku

Podnikatelské aktivity nejsou regulovány. Snadno se vyhnete exekuci majetku a zároveň máte jedinečnou možnost, jak jej ukrýt. S aktivní offshore společností je navíc spojena jistá image a prestiž mezi podnikateli. Na vaši značku a podnikatelské aktivity vrhá dobré světlo.