Domů / Doporučujeme / Ochrana majetku nebyla nikdy jednodušší

Ochrana majetku nebyla nikdy jednodušší

Fotopast patří již delší dobu mezi standardní vybavení všech myslivců, revírníků a ochránců zvířat, kteří pomocí nic mapují populace nejrůznějších druhů zvířat, ale také škodnou či pytláky.

Fotopast však nemusí sloužit jen pro potřeby lesa. Dokáže totiž skvěle ochránit i váš majetek v podstatě stejným způsobem, jako sleduje dění v lese.

Nic neunikne!

Fotopast je v podstatě malá krabička, která v sobě ukrývá důmyslné technické řešení jak snímat vše co se okolo krabičky pohne ve velmi dobré kvalitě a naprosto diskrétně. Její hlavní součástí je čočka a pohybový senzor. Právě díky nim začne kamera snímat vše, co se před ní pohne a tak nedělá hodiny prázdných záznamů. Pořizovat fotografie navíc umí i jak ve dne, tak i v noci.

Hlavně nenápadně

Fotopasti mají tu výhodu, že jsou baleny do kompaktní krabičky, která je velmi často v naprosto nenápadných barvách, a tak je lze velmi lehce přehlédnout. Jejich nenápadnost je zachována i v momentě kdy začnou pořizovat záznam, a to i napříč tomu že některé modely jsou si schopny dokonce přisvicovat snímané prostředí. Opět to však dělají naprosto nepozorovatelně.

Zloději jsou na ní krátcí

Ovšem i kdyby se stala nepříjemnost, kdy by si zloděj všimnul, že je snímán fotopastí, je pro něj pozdě. Fotopasti jsou totiž vybaveny GSM modulem, díky kterému je toto zařízení schopno okamžitě odesílat pořízený záznam na váš mobilní telefon, popřípadě na danou e-mailovou adresu. Takže i v momentě, kdy by zloděj fotopast zničil, jeho tvář by již byla v bezpečí zaznamenána.

Pokud tedy i vy máte zájem na tom, efektivně ochránit svůj majetek, rozhodně fotopasti vyzkoušejte. Chraňte to, na čem vám záleží a co je cenově velmi dostupné. Fotopast vám dodá klid a pocit bezpečí, protože právě ona se může stát klíčovým svědkem, pokud k nějaké nepříjemné situaci dojde.