Domů / Doporučujeme / Nechte se na svatbě fotit profesionálem

Nechte se na svatbě fotit profesionálem

Nejlépe se na svatbu, která je pro každého mimořádnou událostí, vzpomíná při prohlížení fotografií. Proto je nesmírnou výhodou, pokud jsou to fotky kvalitní, přirozené, ze kterých je na první pohled patrné, že je dělal zkušený profesionál. Jen takový člověk umí dokonale vystihnout celkovou atmosféru, a nejen zmáčknout spoušť. Musí umět vystihnout ten správný okamžik, ale zároveň poučit svatebčany, aby se tvářili zcela přirozeně. Ke kvalitním záběrům přispívá také světlo, které musí profesionální fotograf správně využít. Důležitou roli hraje i prostředí a také pozadí, které bude za fotografovanými postavami. V souhrnu to znamená, že celková kompozice musí působit přirozeně a vyváženě.

Svatby v Prostějově a okolí

Pokud budete organizovat svatbu v severomoravském regionu, můžete využít profesionálních služeb firmy Foto Friesner. Ať už budete chtít objednat focení svateb Prostějov, nebo v jiných městech, jako například v Přerově, Olomouci, Šumperku, Mohelnici či Šternberku, můžete se spolehnout na skutečně dokonalý výsledek. Fotograf Friesner má bohaté zkušenosti, prvotřídní techniku a hlavně cit vystihnout atmosféru, která je z vyhotovené fotografie patrná. Kromě svateb se zaměřuje i na momentky ze živoat rodin a dětí, zhotovuje portrétní snímky, pořizuje fotodokumentace z různých společenských akcí, jako jsou podnikové večírky, plesy, koncerty a jiné události. Pořádá také výstavy jak ve Velkém Týnci u Olomouce, kde má svůj ateliér, ale velice často také v Olomouci, Přerově, Prostějově, Šumperku, Šternberku a v Mohelnici. Vystavené exponáty jsou ukázkou jeho lásky k přírodě, ze které pořizuje nevšední záběry.

Svatební balíčky

Při objednávání fotek ze svatby si každý může vybrat z několika variant. Fotograf nabízí barevné fotografie ve zlatém, stříbrném, měděném nebo bílém provedení. Představu si můžete udělat při návštěvě ateliéru, kde si zároveň dohodnete průběh fotogravování, počet snímků apd. Objednat si lze focení celého průběhu svatby, nebo jen některých fází, jako je například samotný svatební obřad, snímky skupinek apd.

Pokud se nemůžete dostavit osobně v dostatečném časovém předstihu, stačí fotografa kontaktovat telefonicky na čísle 420 725 683 299, případně prostřednictvím na foto-friesner.cz.