Domů / Doporučujeme / Kontejnerová doprava ušetří finance i starosti

Kontejnerová doprava ušetří finance i starosti

Kontejnery neslouží pouze k přepravě zboží tak ji známe z lodní či kamionové dopravy. Používají se také k odvozu odpadu, stavební sutě, nepotřebného harampádí z vyklízených domů, sklepů či dvorů.

Kontejnerová doprava Vyškov zabezpečovaná firmou Cetkovský, slouží stálým i přechodným obyvatelům bydlícím, a firmám sídlícím nejen ve Vyškově, ale i v okolí Plumlova, Tovačova, Kralic na Hané, Určic, Lutína, Olšan u Prostějova, Brodku u Konice, Ptení, Protivanova, Pustiměře, Ivanovic na Hané, Němčic a dalších obcí. Kontejnerovou dopravu k odvozu sutě a další služby mohou využívat i majitelé rekreačních chat, chalup či penzionů v těchto lokalitách.

Stačí si objednat kontejner a naložit jej veškerým odpadem či stavební sutí, které se chcete zbavit. Pokud to zvládnete do dvou dnů, ušetříte peníze, neboť v tom případě je přistavení a odvoz naplněného kontejneru zcela zdarma. Kdo nemá čas nebo chuť na vyklízení prostor a nakládání kontejneru, může si tuto službu u firmy rovněž objednat.

Služby pro stavebníky

Stavebníci na Vyškovsku mají jedinečnou možost objednat si u firmy Cetkovský dovoz stavebního materiálu na své staveniště. Potřebujete-li písek, štěrk, dřevo, míchaný beton, případně provést jakékoliv zemní práce nebo zhotovit základovou desku, se vším si firma poradí. Jedinečnou výhodou pro stavebníky je možnost pronájmu stavební buňky třeba na celou dobu stavby. Firma vám buňku doveze a usadí na určené místo. Kromě pomoci při stavbách zajišťuje firma i demolice starých objektů včetně likvidace a vyklizení prostoru.

Odvoz sutě Prostějov

K odvozu stavební sutě a jiného odpadu, který nelze ukládat do běžných popelnic a kontejnerů, má firma Cetkovský k dispozici kontejnery různých typů. Většina z nich je velkoobjemových, některé typy jsou valníkové, případně i uzamykatelné. K zabránění znečišťování přepravní trasy padajícím odpadem a prášení slouží plachty. Poradí si i s odvozem nebezpečného odpadu v rámci systému ADR.