Domů / Ostatní / Jak získat půjčku na podnikání bez doložení příjmů?

Jak získat půjčku na podnikání bez doložení příjmů?

Získat půjčku na rozjezd podnikání bývá poměrně obtížné. Firma ještě nemá žádnou historii, bankovní instituce je tedy odmítají jako na běžícím páse.

V posledních letech zákony ohledně spotřebitelských úvěrů výrazně zpřísnily. Nově už téměř není možné, aby si klient mohl půjčit bez doložení příjmů. To je ale velký problém. Zejména pokud se dostanete do nepříjemné životní situace.

Půjčit si můžete i bez doložení příjmů

Prvním odstavcem jsme vás možná vystrašili. Ale nemějte strach, název tohoto článku není zavádějící. Stále existují možnosti, jaksi půjčit bez doložení příjmů. A nemusíte chodit za lichváři nebo pochybnými společnostmi. Služby tohoto typu poskytují i zajeté nebankovní společnosti.

Nebankovní úvěr pro společnosti vám pomůže vyřešit nenadálé problémy i ty dlouhodobé. Pokud chcete vaši firmu dále rozvíjet, ale nemáte dostatek peněz, můžete si půjčit. U společnosti jako je Pujcky.Zone si mohou firmy a podnikatelé půjčit až 20 milionů korun bez prověřování platební historie. Peníze tak můžete získat opravdu rychle.

Půjčujte si jen v případě, že můžete splácet

Nebankovní financování podnikání často přináší neduhy v podobě přemrštěných úrokových sazeb. Pokud tedy chcete najít tu nejlepší půjčku, použijte srovnávače. Někdy se totiž poplatky skrývají i v malých písmech ve smlouvách. I když peníze potřebujete opravdu rychle, je dobré se nad poskytovatelem půjčky důsledně zamyslet. A hlavně si jednoznačně říct, jestli peníze opravdu potřebujete.

Při rozvoji firmy je odpověď jasná. Pokud ale jen chcete nakoupit novou elektroniku nebo rozšířit vozový park, pokud nejste stavební firma, může být tato investice kontraproduktivní. Dávejte si tedy pozor především na to, abyste byli půjčku schopní splácet. Jinak by vaše firma mohla skončit v nekonečné dluhové pasti.