Domů / Doporučujeme / Ideální CRM pro Outlook? Přečtěte si, v čem je eWay-CRM lepší než Dynamics

Ideální CRM pro Outlook? Přečtěte si, v čem je eWay-CRM lepší než Dynamics

Používáte Outlook a hledáte CRM systém, který využívá dané prostředí? Pak jste zřejmě narazili na produkt Microsoft Dynamics. Jeví se jako silný nástroj a nutno dodat, že jím také v praxi dokáže být. Ale jak už to tak bývá, není pro každého. Respektive se příliš nehodí pro menší a středně velké firmy. Pro ty je vhodnější eWay-CRM, a to z následujících důvodů.

Méně náročná implementace

Microsoft Dynamics je robustní program, který však funguje správně pouze za předpokladu optimálního nastavení, logicky se proto neobejdete bez zkušeného odborníka. V případě CRM software, jako je eWay-CRM, zvládnete nastavení vlastními silami, a to za velmi krátkou dobu.

Přizpůsobitelnější rozhraní

Přizpůsobit lze samozřejmě i funkcionalita systémů Dynamics, ale opět můžete narazit na problémy, které vyřeší pouze profesionálové. Řadu funkcí navíc menší firma vůbec nevyužije. Nastavení administrace eWay-CRM je otázkou několika minut, protože jde o software koncipovaný pro menší a střední podniky.

Hladký běh systému

Systém eWay-CRM není určen pro potřeby nadnárodních korporací (kde je Dynamics jako doma). Což běžní uživatelé vnímají jako velkou výhodu, protože jim nabízí pouze potřebné funkce, nijak Outlook nezahlcuje a běží naprosto plynule.

Individuální zákaznická podpora

Nabízet individuální péči o zákazníky bohužel není v silách Microsoftu. Pokud se vám CRM software zhroutí, budete odkázáni na vlastní IT oddělení nebo certifikovaného partnera. Zvolíte-li eWay-CRM, bude se vám kdykoliv věnovat některý z tvůrců systému. Rychlá reakční doba a řešení potíží bez zbytečných průtahů je obrovskou výhodou.

Nižší náklady

Při výběru Outlook CRM může rozhodnout i cena. Také v tomto směru vychází eWay-CRM jako vítěz. Nehledě na to, že verzi FREE můžete využívat zcela zdarma.

Jak zní závěr? Systém Dynamics je dobrou volbou pro nejnáročnější klienty – velké podniky. České eWay-CRM zase pro menší a středně velké firmy.