Domů / Doporučujeme / Sídlo, které bude reprezentovat vaši firmu

Sídlo, které bude reprezentovat vaši firmu

Začínající podnikatelé, ale i etablované společnosti si mohou ušetřit starosti se sháněním sídla pro svou novou firmu. Stačí využít služeb profesionální společnosti Strong Business, která vám poskytne sídlo a kontaktní adresu v prestižní lokalitě v Praze nebo v Brně.

Znamená to nejen zajištění adresy v obchodním rejstříku, ale i řadu doplňkových služeb, které usnadní administrativu spojenou s provozem vaší firmy. Veškeré nabízené služby shrnuje společnost pod pojem „virtuální kancelář“.

Výhody této služby

Na prvním místě je to okamžité získání sídla firmy. Jste-li začínajícím podnikatelem, nebo již zavedeným podnikatelem, který hodlá rozšířit své impérium, nebudete muset ztrácet čas a energii hledáním nového sídla. Můžete se tak věnovat výhradně předmětu své činnosti, jednání s obchodními partnery a další smysluplné činnosti. Nezískáte pouze sídlo pro svou firmu, ale i kontaktní adresu a další služby, jako je například příjem poštovních zásilek – dopisů a balíků. Podle rozsahu těchto doplňkových služeb jsou odstupňovány i ceny za ně. Nízké poplatky jsou ovšem vyváženy výhodami, jako je kupříkladu zasálání upozornění o došlé poště prostřednictvím vašeho e-mailu, přeposílání přijaté pošty obchodním partnerům či jiným adresátům. Můžete se ale dohodnout i na dalších službách spojených s běžným denním chodem každé společnosti.

Získáte prestiž

Společnost Strong business nabízí sídlo firmy nebo kanceláře v hlavním městě Praze, případně v moravské metropoli Brno. Kanceláře a obchodní prostory na těchto prestižních adresách jsou velkou výhodou při navazování obchodních vztahů a nových kontaktů, ale také pro další rozvoj vlastního podnikání.

O jaká sídla se jedná

Vybírat můžete z adres na Praze 4, Praze 10 a v brněnské Blatnické ulici. Zejména pražské lokality se nacházejí v těsné blízkosti městské části Pankrác, o které je známo, že se zde v posledních letech progresivně rozvíjí administrativní a bytové komplexy. Na Pankráci a v její blízkosti se také nachází řada bankovních domů a pojišťoven, což je pro každého podnikatele velkou výhodou.