Domů / Doporučujeme / Nejjednodušší cesta k sídlu firmy

Nejjednodušší cesta k sídlu firmy

Zakládáte si novou společnost a rádi byste měli dostatečně reprezentativní a zajímavou adresu? Proč si nepořídit virtuální kancelář s tou nejlepší adresou v zemi? Pořiďte si sídlo firmy spolu s virtuální kanceláří na Praze 4, Praze 10 a v Brně!

Mít reprezentativní adresu je ve světě podnikání skutečně velice důležité. Adresa na Praze 4, ale také v centru Prahy a Brno jasně ukáže, že vaše společnost to myslí se svou prací vážně a dokáže si dovolit jen to nejlepší. Navíc adresa na Praze 4 je na dohled od progresivně se rozvíjejících administrativních a bytových komplexů na Pankráci, kde sídli řada velkých bank a kde probíhá rozsáhlá výstavba. Průzkumy dokazují, že zákazníci dávají přednost právě společnostem, která má sídlo firmy takto lukrativních adresách, neboť tím roste jejich důvěryhodnost. Takováto adresa pak má schopnost i skvělé reprezentace na propagačních materiálech.

Díky dalším službám, které poskytujeme, již nebudete muset mít strach z toho, že pošta a zásilky které k vám dorazí, budou následně odvezeny zpět na poštu. Naši pracovníci jsou zde připraveni veškerou poštu vyzvednout a tak vy si tak v klidu budete moci zařizovat své schůzky, být se svými klienty či jen trávit čas na dovolené.

Další velkou výhodu je trvalá adresa, kterou sídlo společnosti získá. Již nebudete muset řešit problémy při každém stěhování, které jsou spojeny s byrokratickým vyřizováním tisíců různých papírů. Musíte informovat úřady a také své dodavatele. Jenže takové problémy u nás mizí. Sídlo společnosti je přímo v prostorech, které vlastní naše společnost, zatímco řada konkurenčních společností nabízí sídlo společnosti v prostorech, které jsou samy v podnájmu. Sídlo u nás máte napořád a nemusíte mít strach, že by pro vás ukončení činnost znamenalo škodu. O naší poctivosti svědčí také zákazníci, kteří jsou u nás od roku 2010, kdy jsme začali svou činnost provozovat.