Domů / Doporučujeme / Bydlení v Mladé Boleslavi? Jednoznačně ano

Bydlení v Mladé Boleslavi? Jednoznačně ano

Hledáte ideální místo na bydlení? Přemýšlíte, kde pro vás bude výhodné bydlet na severu Čech? A napadla vás již Mladá Boleslav? Toto místo se zajímavou historií je nejen městem automobilů, ale v současné době i jedním z nejžádanějších míst pro bydlení.

Když hledáte domov

Výběr budoucího domova pro vás či celou rodinu nemusí být zrovna jednoduchý. Přece jen počítáte s tím, že na daném místě minimálně několik let zůstanete a chcete bydlet na místě, které je nejen příjemné, ale také ve městě, které má rozvinutou infrastrukturu. Musíte zvážit své preference, co je právě pro vás důležité, jaké jsou vaše priority. Pokud hledáte bydlení v příjemném městě, které má ideální umístění s rychlým spojením mezi Prahou a Libercem, navíc má rozvinutou infrastrukturu, zamyslete se nad Mladou Boleslaví.

Pohodové bydlení

Byty v Mladé Boleslavi právě takové nabízejí. Prohlédnout si je můžete na stránkách www.dukelska22.cz. Na této prestižní adrese máte snadný přístup do centra, ale stále bydlíte na klidném místě. Byty jsou umístěny v původním zděném bytovém domě, který svým stářím sahá do třicátých let minulého století. Dům prošel celkovou rekonstrukcí, aby splnil podmínky klidného, příjemného a po všech stránkách komfortního bydlení. Zrekonstruovány byly veškeré stropní a podlahové konstrukce, rozvody vody a plynu, kanalizace a elektrorozvody. Domu nechybí ani nová střecha, celkové zateplení a požární zabezpečení.

Bydlení s jistotou

Díky celkové rekonstrukci si tak můžete být jisti, že půjdete bydlet do spolehlivých bytů, které jsou připraveny k tomu, aby se do nich budoucí majitelé nastěhovali. U některých bytů si můžete vybrat dekor a barvu interiérových dveří a ty pak budou nainstalovány ještě před předáním bytu novým majitelům. Jednotlivé byty jsou též skvělou investicí, jelikož se jejich hodnota bude stále zvyšovat. Reality Mladá Boleslav jsou velmi lukrativní investicí.