Domů / Doporučujeme / Získejte platební terminál zdarma

Získejte platební terminál zdarma

Potřebujete ve svém obchodě kvalitní platební terminál? Je prokázáno, že moderní platební terminály zvyšují obrat, protože lidé rádi platí bezhotovostně a stále častěji za pomocí chytré elektroniky. V restauračních zařízeních je navíc běžné, že obsluha přinese platební terminál až ke stolu, aby host nemusel čekat ve frontě u pokladny. Možnosti placení jsou jednoduší, pohodlnější a přehlednější.

Jak získat platební terminál zdarma?

Mezi nejmodernější platební systém patří Dotykačka. Má velké množství funkcí a využijete ho ve všech podnicích, ať už jde o malý obchůdek, restauraci nebo třeba fitness centrum. Dotykačku můžete využívat prostřednictvím platebního terminálu Dotypay. Pokud chcete platební terminály zdarma, s Dotypay je získáte bezplatně až na 6 měsíců. Je to díky akci Česko platí kartou. Podmínky jsou poměrně prosté, stačí, abyste byli firmou nebo OSVČ v soukromém nebo neziskovém sektoru nebo ve státní správě. Další podmínkou je, že jste v posledních 12 měsících neakceptovali platby kartou. Zdarma získáte transakce, které budou do obratu 50 tisíc měsíčně. Když uplyne 6 měsíců, následně budete platit 0,99 % z každé transakce a minimální transakční poplatek činí 350 Kč.

Terminály Dotypay zcela změní celé vaše podnikání. Disponují operačním systémem Android, mají v sobě integrovanou 58 mm tiskárnu a akceptují platební karty, Google a Apple pay a elektronické stravenky. Mají dlouhou výdrž baterie a můžete si k nim navíc dokoupit i dockovací stanice. Bezhotovostní platby jsou rychlé, ale i hygienické. Pokud platby kartou ještě nepřijímáte, přechod k platebnímu terminálu vám umožní získávat více zákazníků a každého potěší, když u sebe nebude muset mít hotovost a může zaplatit kartou. Zajímá vás více informací a chcete vědět, jaké všechny možnosti Dotykačka nabízí? Navštivte web Dotykacka.cz, kde naleznete všechny potřebné informace, jaké potřebujete vědět.