Domů / Doporučujeme / Rychlý úvěr je připravený velmi efektivně pomoci

Rychlý úvěr je připravený velmi efektivně pomoci

Pokud potřebujete bleskovou finanční injekci, není nic snadnějšího než zkusit nebankovní půjčky.

Obejdete se bez dlouhých formulářů a čekání na pobočkách. V dnešní době je možné vyřídit klasický úvěr mnohem snadněji, a to výhradně online. Proč si sjednávat osobní schůzku, když je jednodušší cesta doslova na dosah ruky? Bude to časově mnohem méně náročné, ušetříte si zbytečný stres, a navíc se budete moci rozhodnout prakticky kdykoliv. Stačí jen, abyste vyplnili jeden krátký kontaktní formulář, v němž se představíte a dáte najevo, o jak vysokou finanční sumu vlastně stojíte. Důležité je také potvrzení o příjmu, jímž je prokázána úvěruschopnost každého zájemce.

K dispozici je až třicet tisíc korun

Stačí požádat a bude k dispozici ještě dnes. Rychlý úvěr má opravdu jen minimum podmínek a jeho bezproblémové odbavení tedy nebude otázkou několika dnů. Vše potřebné se totiž snadno vyřídí přes internet, doba papírových formulářů je už dávno pryč a nedá se očekávat, že by se snad trend do budoucna měnil. Pokud je požádání o půjčku velmi jednoduché, bude potenciální zájemce uvažovat pozitivně. A jakým způsobem jsou nastavené mantinely? Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho dobu?

  • 1 000 Kč jako minimální částka, kterou si lze půjčit. Může vyřešit například mobilní paušál.
  • 30 000 Kč je nejvyšší možná suma, o které je možné uvažovat. Opět lze využít na cokoliv. 
  • Jeden, dva, tři, ale i čtyři týdny. Jinak řečeno, také 7 až 28 dnů. Takový je splátkový kalendář.

Stačí vám jen doklad o příjmu

Pokud se zajímáte o rychlý úvěr, jistě budete potěšeni velmi malou porcí administrativy, která se s ním obecně spojuje. Jde jen o několik údajů, které jsou k vyřízení bezpodmínečně nutné a výhodou je také to, že krátkodobá půjčka je neúčelová. Jinými slovy, není nutné, abyste uvedli konkrétní důvod, kvůli němuž si ji hodláte sjednat. Nebankovní úvěry si obecně zakládají na tom, že jsou časově velmi nenáročné a sjednáte si je doslova za pár minut. Ke spěchu tedy není důvod a když nečekané výdaje přijdou ke slovu v nestandardní hodinu, tedy například i v noci, nemusíte čekat až do rána. Jednoduše si otevřete odpovědní formulář a vyplníte povinné kolonky. Jméno, příjmení, ale i adresa a doklad o trvalém příjmu. Ten je v podobě výpisu z bankovního konta za poslední tři měsíční období.

Sousedé nebudou vůbec nic vědět

Další výhodou je maximální možná diskrétnost, která je důležitá zvláště na malém městě, v němž se vlastně téměř všichni navzájem znají. Celý úvěr se obejde bez osobních návštěv kurýra u vás doma a veškerá komunikace proběhne online. Potvrzení emailem nebo SMS sousedé nevidí, takže nebudou mít příležitost k tomu šířit polopravdy a nepodložené informace. Nebudou totiž vůbec vědět o tom, že si právě sjednáváte krátkodobý úvěr. Celá akce zůstane utajena před zraky veřejnosti, osobní data klientů jsou vždy v bezpečí. Jde o snadnou akci, kterou vyřídíte nejen po krátkém sezení u PC, ale například i z tabletu. Bonusem tedy je, že můžete o dnešní nebankovní úvěry požádat prakticky úplně odkudkoliv!

Půjčujte si vždy jen s rozvahou

Vhod jistě přijde i jedna malá rada, která bude ve finále hodně důležitá. Finanční gramotnost se sice ve školách nevyučuje a neprobírá jako předmět, ale každý, kdo jedná o půjčce, by měl znát všechny své možnosti. Kdo jedná zodpovědně, nemůže udělat chybu. Pokud máte pochybnosti o tom, že splátkový kalendář zvládnete naplnit včas a bez velkých potíží, raději o půjčku nežádejte a zkuste se nad celou věcí ještě jednou zamyslet. Půjčka by měla být dobrým přítelem do nepohody, který podá pomocnou ruku. Nikdy nesmí být přítěží, s níž by se váš rodinný rozpočet dostal do ještě výrazně červenějších čísel.