Domů / Doporučujeme / Vychutnejte si svoji dovolenou v Itálii, v soukromí pronajatého domu

Vychutnejte si svoji dovolenou v Itálii, v soukromí pronajatého domu

Itálie je zemí nekonečných možností. Při každé návštěvě vás zde něco mile překvapí. Je to pokladnice historických památek. Vždyť právě zde se začala vyvíjet evropská civilizace. Kromě historie láká své návštěvníky především na nekonečně dlouhé písečné pláže, které omývají azurově modré vody Jaderskéhho, Tyrhénského, Středozemního, Jónského a Ligurského moře. Celá řada z nich se pyšní oceněním Modrá vlajka. To je synonymem čistoty a kvality péče. Na své si přijdou jak milovníci koupání, tak i vodních sportů. Zapomínat nesmíme ani na vynikající italskou kuchyni, která je opravdovým gurmánským zážitkem. To vše, a ještě daleko více, nabízí dovolená v Itálii.

Ubytování v pronajaté nemovitosti

Chcete-li mít pro svůj pobyt klid a soukromí, objednejte si pronájem domu v Itálii. Tuto možnost nabízí společnost ItalicaRentals na webu cz.italicarentals.com.

Vybrat si můžete vilku u moře nebo ve vnitrozemí, dokonce i s vlastním bazénem. Prohlédněte si nabídku společnosti a zarezervujte si vhodný dům v termínu vaší dovolené. Volit můžete domy v různých podobách, různých cenových kategorií a různě vybavené. Pro svůj pobyt tak budete mít klid a soukromí. Domy jsou vhodnou volbou i pro rodiny s malými dětmi, pro pobyt nabízejí dostatek prostoru.

Nejvíce domů se nachází v oblasti Toskánska, ale pronajmout si můžete i domy v jiné části Itálie.

Toskánsko – nejen oblast vína

Toskánsko je místo s dlouhými vinicemi a vynikajícím vínem. Svým návštěvníkům však nabízí mnohem více. Hlavním městem oblasti je překrásná Florencie, která bývá nazývána kolébkou renesance. Na každém kroku zde můžete spatřit nádherné architektonické stavby. Zavítejte do některé z místních restaurací a pochutnejte si na specialitách italské kuchyně a vynikajícím vínu. Navštivte proslulé florentské trhy.