Domů / Doporučujeme / Pronájem užitkových vozů za výhodné ceny

Pronájem užitkových vozů za výhodné ceny

Půjčovna minibusů a užitkových vozů nabízí skvělé ceny a výhodné podmínky pro své klienty. Již dávno jsou pryč doby, kdy se nevyplatilo půjčit si dodávku u firmy, ale obracet se na své známé. V dnešní době je tomu naopak. Půjčovna užitkových vozů a minibusů nabízí skvělé podmínky, výhodné ceny a nadstandardní služby, které budete těžko hledat u svých známých.

Jedinečné výhody a nadstandardní služby

Součástí nabídky jsou speciální balíčky, které obsahují jedinečné funkce. Jistě oceníte neomezený počet kilometrů nebo žádné časové omezení. Zkrátka si vyberete minibus, zaplatíte za jeho pronájem a následně využíváte vůz podle svých potřeb. Užitkové vozy je navíc možné vzít i do zahraničí. Nejste omezeni hranicemi.

Půjčovna užitkových vozů nabízí pestrou paletu modelů a typů aut s unikátními funkcemi a službami. Pokud nenajdete vybavený minibus nebo užitkový vůz podle svých představ, můžete si vybrat jeden ze speciálních balíčků, které jsou stavěné na míru. Pokud stěhujete nebo převážíte cenné věci, jistě oceníte vybavený vůz pro tyto účely. Například dodávka pro převážení cenných věcí je vybavena satelitním vyhledáváním a elektronickým zabezpečením. V případě odcizení vozu, je možné vůz ihned vyhledat.

Kromě speciálních funkcí a balíčků, jsou všechny vozy v perfektních technickém stavu. Pravidelná kontrola užitkových vozů a minibusů zaručuje jejich spolehlivost na cestách. Moderní vozy mají platnou dálniční známku. Za tyto služby neplatíte ani neobsahují skryté poplatky.

Pronájem minibusů je skvělou možností, jak vycestovat s partou přátel společně do zahraničí. Ať už se rozhodnete vyrazit na dovolenou nebo potřebujete něco odvézt za hranice, pro takové cesty se vyplatí pojištění MaxCare, které se o vás kompletně postará v případě dopravní nehody za hranicemi a to včetně odtahu vozu v rámci EU.