Domů / Doporučujeme / Jaký pokladní systém vybrat pro restaurace?

Jaký pokladní systém vybrat pro restaurace?

Provozovat restauraci není nic snadného. Restaurace by se měly starat o to, aby se v nich zákazníci cítili příjemně a to není vždy snadné. Základem je sledovat moderní trendy, jelikož jsou zákazníci stále pohodlnější. Pokud nenabízíte bezhotovostní placení nebo je obsluha příliš pomalá, velké množství zákazníků to odradí a raději navštíví konkurenci. V každé restauraci by měly být moderní technologie, zvýší nejen spokojenost klientů, ale také se postarají o to, abyste ušetřili mnoho času, získali přístup k důležitým informacím a váš byznys byl přehlednější.

Vsaďte na Dotykačku

Ideální pokladní systém pro restaurace existuje. Při jeho výběru byste měli dát pozor na to, abyste mohli používat přenosný terminál, se kterým může obsluha dojít až k zákazníkovi, který může zaplatit bezhotovostní cestou. Skvělou volbou je Dotykačka, která patří k nejoblíbenější pokladním systémům u nás. Získáte s ní moderní nástroj, který vám vše usnadní. Můžete s ním snadno přijímat rezervace, parkovat účty, využívat happy hours a také výrazně zrychlit obsluhu díky mobilnímu číšníkovi. Rychlejší obsluhu zajisté každý zákazník ocení. Váš personál toho bude stíhat mnohem více a ušetří mnoho času.

Dotykačka vám umožní stanovit věrnostní program, se kterým můžete odměňovat své zákazníky. Tím je přilákáte, aby navštěvovali váš podnik znovu a znovu. Tento kvalitní pokladní systém vám umožní sledovat zásoby, docházku zaměstnanců, výkazy pro účetní a mnoho dalšího. Můžete díky němu snadno vystavovat faktury, komunikovat s dodavateli a naskladňovat položky z dodacích listů. Platební terminál od Dotykačky vám umožní akceptovat všechny druhy plateb, tedy nejen hotovost, ale také platební karty, elektronické stravenky a platby za pomoci chytrých zařízení, jako jsou chytré hodinky nebo telefony. Provozujte svou restauraci moderně, tento platební terminál vám to umožní. Více informací naleznete na Dotykacka.cz.