Domů / Bydlení / Investovat do nemovitosti v Praze se stále vyplatí, lákavé jsou byty se skvělou dostupností

Investovat do nemovitosti v Praze se stále vyplatí, lákavé jsou byty se skvělou dostupností

V posledních třech měsících se inflace drží na nejvyšší úrovni od roku 1993 a v červnu atakovala 17,2 procenta. Uložené peníze na účtu měsíc od měsíce ztrácejí na hodnotě, ale nemusí. Stále existuje možnost bezpečného investování do nemovitostí, které se začaly stavět dlouho před krizí, v současné době se dokončují, ale ceníky zůstávají na původní úrovni. To je i příklad developerského projektu Byty u parku, který staví společnost Metrostav Development v oblasti horního Žižkova.

V perfektně dostupné lokalitě

Jaká je největší přednost tohoto bytového projektu? Bezpochyby úžasná lokalita horního Žižkova, které se přezdívá Vackov. V oblasti se jedná o další etapu výstavby, přičemž bytové domy jsou zasazeny do reliéfu místní krajiny a navazují přímo na blízký park Židovské pece. Žižkov je takřka v centru metropole, nadto je to od dveří bytů v dokončovaných novostavbách jen několik málo minut na metro všech pražských linek. Kromě toho jsou v okolí veškeré služby sociální a občanské vybavenosti.

Moderní a funkční architektura

Co dalšího nabízí tento projekt? Byty ke koupi na Praze 3 jsou umístěné v jedenácti moderních bytových domech, v současné chvíli zbývá už jen několik málo jednotek na výběr z celkového počtu 272 bytů. Návrh vznikl v architektonickém studiu Architecture Interior Project, přičemž odborníci kladli důraz především na moderní a současně funkční architekturu, kdy hraje prim maximální využití obytného prostoru, soukromí, ale také maximum denního světla.

Místo pro život

Pro koho jsou byty v tomto rezidenčním projektu vhodné? Jednoznačně pro každého, hodí se pro rodiny s dětmi i jednotlivce či seniory, právě z toho důvodu si může vybrat investiční byt úplně kdokoli, kdo chce bezpečně uložit své úspory. Třetí pražská čtvrť má navíc velký potenciál s ohledem na modernizovanou infrastrukturu, ale také na možnosti, které nabízí. Žižkov totiž žije sportem, ale své si najdou též milovníci kultury a zábavy.