Domů / Ostatní / Jak si zajistit co nejvýhodnější výkup nemovitosti?

Jak si zajistit co nejvýhodnější výkup nemovitosti?

Potřebujete prodat nemovitost v co nejkratší době? V současné době prožívá mnoho lidí finanční krizi a když dojdou úspory, přichází na řadu největší zdroj financí, kterým je nemovitost. Pokud se rozhodnete pro prodej nemovitosti, narazíte na problém a sice na to, že to není tak rychlé, jak jste si představovali. Pokud chcete nemovitost prodávat svépomocí, může vám to trvat mnoho měsíců a tolik času každý nemá. Navíc často prodáte nemovitost silně pod cenou. Když se mluví o rychlém prodeji nemovitosti, většina lidí pomyslí na lidi v platební neschopnosti, rychlý prodej nemovitosti je však žádaný nejen mezi dlužníky, ale také třeba u movitých lidí, kteří chtějí nemovitost co nejrychleji prodat, aby mohli získané finance využít k jiné investici.

Rychlý a jednoduchý prodej nemovitosti

Naštěstí existuje i snadný způsob, jak na výkup nemovitosti rychle a výhodně. Stačí se obrátit na MAXIMA REALITY. Jde o specialisty, se kterými prodáte nemovitost dvakrát rychleji než kdekoliv jinde a navíc za vyšší cenu. Jak je možné dosáhnout vyšší prodejní ceny? Především tím, že společnost pracuje s profesionálními bytovými designery, kteří dokáží vaší nemovitost udělat ještě atraktivnější, aby se prodávala úplně sama. Prodej domu je pak mnohem výhodnější a to až o 10-15%. Provizi z prodeje nemovitosti navíc neplatíte vy, ale kupující. Mnoho lidí se nachází v takové situaci, že potřebuje peníze okamžitě. zatímco na většina místech takto prodáte nemovitost jen za zhruba 60-70% ceny, MAXIMA REALITY vám zajistí okamžitý odkup za 90% tržní ceny.

Získáte tedy peníze okamžitě, aniž byste museli čekat, než se nemovitost prodá. Samotná společnost tak nese riziko, že bude muset následně zajistit prodej nemovitosti, zatímco vy budete mít peníze okamžitě k dispozici. Přijít o 10% z tržní ceny je zanedbatelné vzhledem k tomu, že penězi můžete ihned disponovat. Je důležité brát v potaz, že byste stejně zaplatili 4-6% jako provizi realitní kanceláři, takže přijít o 10% z tržní ceny vás zajisté bolet nebude. MAXIMA REALITY však nabízí i další výhodnou možnost, při které můžete mít 100% tržní ceny, společnost vám může vyplatit 50% ihned s tím, že budete stále majiteli a zbylých 50% v momentě, kdy se nemovitost prodá. Je jedno, jestli jde o prodej bytu nebo domu. Více informací najdete přímo na stránkách Maxima.cz.