Domů / Doporučujeme / S fotopastí Bunaty na zloděje
Ä

S fotopastí Bunaty na zloděje

Kdo má nějakou zkušenost s vykradením svého domu nebo rekreační chaty či chalupy, bude určitě přemýšlet, jak dalšímu nepříjemnému zážitku předejít. Vedle nejrůznějších léček či sofistikovaných kamerových systémů je nejlepší volbou fotopast na zloděje. Pokud chcete získat co nejvíce informací, rad nebo i recenzí, využijte webové stránky www.e-fotopast.cz.

Na co se při výběru zaměřit

Je třeba rozlišovat fotopasti na ochranu majetku a fotopasti pro myslivce, kteří chtějí sledovat migraci zvěře v lese. Zvířátům nevadí nepatrné cvaknutí ani mírný záblesk, což by ovšem při ochraně majetku neobstálo. Zloděj si prostě nesmí níčeho všimnout, jinak by vám fotopast nejspíše zničil. Pro účely ochrany majetku jsou nejlepší fotopasti Bunaty, které se značně liší od všech jiných výrobků dostupných na trhu.

Jaké mají fotopasti Bunaty přednosti

Od většiny fotopastí dostupných na trhu se fotopasti Bunaty liší umístěním displeje na přední straně. Tato vlastnost řeší problém zacílení fotopasti na požadované místo. U jiných fotopastí se vzdálenost musí obvykle odhadovat. Fotopast Bunaty prostě zacílíte přesně na místo, které chcete sledovat. Dokonce můžete zaměřit tuto fotopast i v případě jejího umístění do vyšších míst, což umožňuje velký LCD displej a integrované laserové ukazovátko. Jednoduše řečeno, na displeji vidíte to, co bude fotopast snímat. Předností tohoto přístoje je rovněž dokonalé maskování díky minimu lesklých ploch na přední straně fotopasti. Ani za denního světla nehrozí, že by docházelo k odleskům, které by zloděje upozornily na přítomnost fotopasti. Také zjišťování stavu baterií je dobře vyřešeno, jelikož stačí odklopit přední kryt a na velkém displeji je stav vidět. Vyměnit baterie lze bez nutnosti demontáže, neboť stačí pouze po odklopení předního krytu stisknout tlačítko a vysune se zásobník s bateriemi.

Fotopast Bunaty pořizuje velice zřetelné a jasné snímky i v noci. Navíc umí kombinovat fotografování a video záznam na základě zaznamenání pohybu. Časovačem si můžete nastavit dobu, kdy má být fotopast aktivní.