Domů / Ostatní / Dětská párty se neobejde bez kelímků na limonádu

Dětská párty se neobejde bez kelímků na limonádu

Pokud se rozhodnete uspořádat své ratolesti narozeninovou párty pro její kamarády, ujistěte se, že jste mysleli opravdu na vše. Jistě, základem jsou balónky, dort a dětské šampaňské, ale pomysleli jste na to, v čem bude pochutiny pro děti podávat?

Ušetřete své nádobí před rozbitím

Představte si situaci, když párty skončí: všude spousta fáborků, rozházených hraček na místech, kde byste je rozhodně nečekali a především haldy špinavého nádobí.

Není žádným překvapením, že děti jsou neposedné a když je více pohromadě, podporují se různých rošťárnách, zkrátka jsou jako z „divokých vajec“. Při honičkách, schovávačkách, radostném smíchu a řádění stačí málo a nehoda s rozbitou sklenicí je na světě. A věřte, že nezůstane pouze u jedné sklenice nebo jednoho hrníčku.

Plastové kelímky jsou ideálním řešením, jak ušetřit své vlastní nádobí před nájezdem malých dětí. Investováním do nákupu kelímku a dalšího jednorázového nádobí, ve skutečnosti ušetříte. Náhrada za rozbité nádobí dětmi by vás vyšla podstatně dráž.

O kelímky se děti nezraní

Rozbité sklo a porcelán představuje potencionální riziko pro dospělé, ale především pro děti, které nemají zcela vyvinutý pud sebezáchovy. Zranění, i když nezávažné, může zkazit celou dětskou oslavu a rodiče zraněného dítěte vám rozhodně nepoděkují.

Nápojové kelímky jsou cestou, jak si v klidu užít oslavu bez stresu, zda nějaké dítě rozbije skleničku s rychlými špunty a zraní se.

Čeká vás minimální úklid

Díky absenci haldy špinavého nádobí nestrávíte půl dne mytím nádobí nebo vyprazdňováním a naplňováním myčky. Kelímky jsou uklizené rychle a většina z nich se dá kreativně využít k dalším účelům. Na internetu nebo Pinterestu naleznete spoustu návodů, jak kelímky dále využít prakticky i esteticky.

Velký výběr kelímků a ostatního gastronádobí objevíte na webu jarico.cz.