Domů / Doporučujeme / Dejte o sobě vědět a oslovte okolí reklamou, která má smysl

Dejte o sobě vědět a oslovte okolí reklamou, která má smysl

Tak jste udělali ten finální krok a rozhodli jste se pro založení vlastní firmy, ale nevíte, jak se zviditelnit, abyste se dostali do podvědomí vámi zvolené cílové skupiny či prostě všech občanů ve vašem městě i jinde? Již nemusíte přemýšlet, rádi vám poradíme pár tipů, jak na to:

Výroba vizitek

Vizitka je odjakživa nejdůležitější marketingový nástroj – jelikož vypovídá o tom, že je vaše firma úspěšná a vy se můžete jednoduše prezentovat. Ale musíte samozřejmě dbát na její design. Nechte si poradit od odborníků – jistě se vám tahle vstupní investice vyplatí. A hlavně také nesmíte šetřit na kvalitě papíru. Prostě vizitka musí být dokonalá ve všech směrech. Je možné ji vytisknou jednostranně či i na zadní stranu přidat další potřebné informace. Ani speciální požadavky na tvorbu vizitky nejsou problém. A určitě nezapomeňte na vizitku také umístit logo vaší firmy!

Tisk samolepek

Vizitku sice můžete rozdat, ale dotyčný ji může ztratit nebo prostě zahodit. Ale se samolepkou to již tak lehké není – samozřejmě ji nesmíte lepit na plochy, které k tomu nejsou určeny. Můžete je lepit například na vaše hotové výrobky či si nechat vytisknout samolepku určenou na auto jako reklamu – možnostem se meze nekladou. Můžete si je nechat vyrobit z různých materiálů, jako je například monomerová, polymerová či transparentní folie nebo jen papírová samolepka. Polymer si můžete dokonce nechat i zalaminovat.

Propisovací bloky

Potřebujete nutně vystavit nějakou fakturu či vyplnit určitý formulář, ale nejste v kanceláři a možnosti vám zrovna nepřejí k tomu, abyste vše udělali tak, jak má být a to dokonce ve dvou provedeních? Dejte šanci samopropisovacím formulářům! Existují různé bloky formulářů, které může podnikatel potřebovat. V jednom bloku je dokonce sto listů, takže věřte, že vám nějakou dobu vydrží a dokonce si můžete volit barvu papíru, který vám bude vyhovovat nebo prostě bude barevně ladit s logem vaší firmy.