Domů / Doporučujeme / Nechte své peníze vydělávat na INVEST.cz
Mortgage House Loan Website Login Graphic Concept

Nechte své peníze vydělávat na INVEST.cz

Nejlepší investice v životě je do finanční svobody, a proto je tu INVEST.cz

Někdo má na hraní si s penězi dar, jiný se to musí naučit a potřebuje pomocnou ruku. Finanční gramotnost je v mnoha rodinách stále velké tabu a rodiče své děti nevedou k tomu, jak nechat finance růst. Hodnota peněz se rok od roku mění, proto není dobré na nich lpět a doma pod polštářem mít schovaných pár bankovek. Lepší je nechat jim prostor a dát je do oběhu. Tak porostou a budou vám přinášet radost a tolik potřebnou finanční svobodu v životě.

Investice pro mnoho lidí zní jako slovo z jiného světa. Přitom nejde o nic tak těžkého. Jen je potřeba trochu odvahy a znát veškeré podmínky a informace. K tomu právě slouží náš web INVEST.cz. Tam najdete vše potřebné a se vším vám pomůžeme.

Finanční gramotnost je základ v životě

Každý dospělý ví, že bez peněz toho v životě moc nedokážete. Nemusíte mít zrovna několik nul na účtu, ale i pro běžné žití a občasné „vyhození z kopýtka” se člověk musí v práci dost otáčet. Proč si tedy trochu nepolepšit a pomocí klidně i menších investic zlepšit životní úroveň celé rodiny.

Ve světě je zcela normální, že se již mladší děti na školách učí, jak zacházet s penězi. Tedy jak si nastavit svůj rozpočet, aby z něj zaplatili veškeré nezbytné výdaje, také jak velkou část odložit stranou na nenadálé výdaje a kolik vložit do budoucnosti. Zkrátka a dobře být o krok vpřed a myslet na to, kam chce člověk vyrůst a kde se vidí třeba za deset let.

  • Finanční gramotnost představuje pro každého něco jiného. Pro jednoho je to znalost o tom, jak vyjít i s menším množstvím financí tak, aby člověk přežil od výplaty k výplatě bez toho, aby si musel někde půjčit. Pro druhého je to však schopnost peníze rozdělit tak, aby nejenže vyšel, ale měl i rezervu. Jedna definice neexistuje. Kam se řadíte vy?
  • Kdo s penězi pracuje tak ví, že skutečně nejlíp je nechat je pohybovat. Doma v trezoru ztrácí svou hodnotu, protože na ně působí inflace. Co to je? Jde o to, že hodnota zboží pomalu roste, a tedy to co jste si dřív koupili za tisíc korun už po několika letech nekoupíte. Takže peníze se stávají slabšími. Pokud je vložíte na spořící účty nebo do investic, porostou. S tím vám rádi pomůžeme. V současné době je inflace 8 %, a to není nic zanedbatelného.

INVEST.cz je pro každého

Možná i vy máte ty staré stereotypy o tom, že investice se pohybují pouze v řádech několika stovek tisíců, jinak nemají smysl. Ale to je omyl. Už i s mnohem menšími částkami se dá pracovat. Na našich stránkách máte veškeré informace. K dispozici je několik projektů, které schvaluje komise, ze kterých můžete vybírat. Tyto projekty se týkají investic do nákupu nemovitostí, kryptoměn nebo nákup podílu v různých společnostech.

O své peníze se nemusíte bát, protože vše je zajištěno movitým majetkem a nemovitostmi. Vše je bezpečné, prověřené. Máme několikaletou tradici a v této sféře na trhu jsme jako ryba ve vodě. Víme, jaké projekty se vyplatí, umíme poradit na míru, co přesně pro vás bude vhodné. Velkou výhodou je výnos z úroků, který u nás začíná na 8,5 %. To vám spolehlivě pokryje nejen inflaci, ale budete i v plusu. A to už stojí za námahu a trochu počítání.

Jak začít investovat

Pokud tedy máte zájem o to, abyste si mohli dopřát věci, které se vám líbí, mít lepší budoucnost pro své děti a zajištěné finance na stáří, je nejvyšší čas začít jednat. Na stránkách si vyberte projekt, kterým můžete podpořit začínajícího podnikatele, růst známé firmy, start-up či nějaký zajímavý nápad a pusťte se do toho. 

Stačí si určit, jak velkou částku jste schopni vložit a pak už nás stačí jen oslovit. My se postaráme o vše potřebné. U nás jste v dobrých rukou profesionálů s několikaletou historií a úspěchy. Skvělá výše úroků vykouzlí úsměv na tváři jistě i vám. Kupte si svobodu a žijte život, o kterém sníte. Vše má svá rizika, ale bez nich by byl svět příliš plochý.