Domů / Doporučujeme / Jak na ekologickou likvidaci vozu?

Jak na ekologickou likvidaci vozu?

Máte vůz, který je už nadbytečným? Stále se najde mnoho lidí, kteří vlastní vůz, pro který už nemají žádné využití. Takový vůz je však pouze starostí navíc. Pokud disponujete vozem, který vám jen zabírá místo a přidělává starosti, nechte ho ekologicky zlikvidovat. Ne každý má s tímto procesem nějaké zkušenosti. Nejde však o nic složitého. Je důležité udělat správně první krok a pro ekologickou likvidaci zvolit certifikovanou společnost.

Za svůj vůz můžete dostat slušně zaplaceno

V každém případě se vyhněte překupníkům, kteří váš vůz pouze přeprodají dál. Potřebujete vůz zlikvidovat tam, kde vůz předají k ekologické likvidaci a vám vystaví protokol o ekologické likvidaci, který je nezbytný pro odhlášení vozu z registru silničních vozidel. Ekologická likvidace vozidla je doménou expertů, které najdete na Sbohemauto.cz. Jde o certifikovanou recyklační společnost, která na trhu působí už dlouho a má mnoho referencí. Vůz vám zlikviduje a to za velmi výhodných podmínek. Je vaším cílem ekologická likvidace vozidel zdarma praha?

Tato společnost si pro váš vůz přijede zcela zdarma komkoliv po České republice a za vůz vám zaplatí. Mnoho firem vozy likviduje zdarma, ale není to fér, každý vůz je zdrojem velkého množství železa a součástek, které se dají znovu použít. Můžete společnost na Sbohemauto.cz kontaktovat a ona vám sdělí hrubou výkupní cenu vašeho vozu předem. Za vůz můžete dostat až 5000 Kč a navíc poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10.000 Kč. Pro váš vůz si následně přijede pracovník firmy, odveze ho a vystaví vám protokol o ekologické likvidaci. Získáte peníze za svůj vůz a budete mít o starost méně. Firma vykupuje jak osobní, tak i nákladní automobily. Zajímá vás více informací? Naleznete je přímo na webových stránkách firmy.